FOTO: Liepājas Neredzīgo biedrībā rokdarbu izstāde - pārdošana

Līdz 6. decembrim (ieskaitot) Liepājas Neredzīgo biedrībā, Ganību ielā 197/205, otrā stāva semināru zālē iekārtota Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīta izstāde – pārdošana, kurai darbus gatavojuši cilvēki ar invaliditāti. Izstāde-pārdošana atvērta katru darbdienu no pulksten 10 līdz 17.

Izstādē piedalās arī Eiropas Ekonomikas zonas finansētā projekta “Esi aktīvs un iesaisties!” dalībnieki ar darbiem, kas tapuši gan floristikas un dekoratīvās apstrādes, gan ādas apstrādes, filcēšanas un zīda apgleznošanas nodarbībās, gan arī klūdziņu pīšanas nodarbībās. Šie darbi nav nopērkami, tāpēc tiem nav arī cenu zīmes, tāpat arī netiek pārdota lielais pītais grozs, kura autors ir Visvaldis Gansons, skaidro sociālā rehabilitētāja Nora Liparte, pēc pieredzes jau zinot, ka tie ir darbi, par kuriem noteikti tiks izrādīta interese.

Tamborējumus kādreiz populārā, bet nepelnīti piemirstā tehnikā - uz dakšiņas - piedāvā Gaļina Romaņenkova. Ja kādam ir interese papilināt savu prasmju loku, kundze ir gatava ierādīt un pamācīt. Viņu var sazvanīt pa tālruni 25866655.


Pievieno komentāru

Liepājā