FOTO: Liepājas Neredzīgo biedrība noslēdz rokdarbu projektu

Novembrī Liepājas Neredzīgo biedrībā noslēgsies aprīlī uzsāktais projekts ''Apgūsti amatu - savas dzīves pamatu, Liepājas Neredzīgo biedrībā'', kam grantu piešķīra nodibinājums ''Borisa un Ināras Teterevu fonds'', labdarības programmas ''Maizes rieciens'' ietvaros, vēsta biedrības darbinieki.

Šis projekts devis iespēju Liepājas Neredzīgo biedrībā izveidot divas, līdz šim nebijušas nodarbības – tapošanas un polimērmāla rokdarbu nodarbības. Pavisam šajā projektā spējām iesaistīt 60 cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti, ne tikai no Liepājas, bet arī no  Grobiņas, Aizputes, Talsiem, Kuldīgas utt.

Jau sākotnēji plānojot projektu, vēlme bija šīs nodarbības izveidot tā, lai ikviens no šiem mērķa grupas dalībniekiem divu mēnešu laikā varētu apgūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, lai noslēdzot šo apmācību kursu, ikviens no viņiem varētu darboties individuāli.

''Šobrīd, projekta noslēdzošajā mēnesī, esam sarīkojuši dažādas izstādes/pārdošanas, kurās ikviens no mērķa grupas dalībniekiem, var gan atrādīt, gan pārdot savus nodarbībās tapušos darbiņus. Izstāde notikusi Liepājā, biedrībā ''Tējas istaba'', Liepājas Neredzīgo biedrībā, Rucavas tautas namā, novembra beigās notiks arī Nīcas novada tūrisma un informācijas centrā. Noslēdzoties šim projektam, varam būt gandarīti un pateicīgi par to, ka projektā iegūtās zināšanas dalībniekiem dos iespēju, kaut nedaudz arī ilgtermiņā būt spējīgiem konkurēt darba tirgū,'' stāsta Zanda Krūmiņa.

Pievieno komentāru

Liepājā