FOTO: Liepājas muzeja dārzā notiek pasākums "Satiec savu meistaru!" 1

Liepājas muzeja dārzs svētdien, 8. aprīlī, bija pārvērties par projekta "Satiec savu meistaru!" norises vietu, kur godā ceļ amatu prasmes.

Projekta "Satiec savu meistaru!" mērķis ir vēstīt plašākai sabiedrībai par nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu un pārmantošanu, kā arī par meistariem, viņu zināšanām un prasmēm.

Liepājas muzejs dārzs bija viens no vairāk nekā 152 vietām, kur no 6. līdz 8. aprīlim tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji visā Latvijā aicināja ikvienu uz pasākumu "Satiec savu meistaru!".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

PALDIES !

Paldies Liepājas Universitātes kultūras vadības pirmā kursa studentiem par atbalstu biedrības" Cerību krāsa "piecgades pasākumā "Satiec savu meistaru "Liepājas muzeja dārzā. Mēs visi kopā pateicoties Liepājas muzeja direktores Daces Kārklas , Liepājas kultūras pārvaldes, Nīcas, Vecpils, Swedbankas, Sia "Puķītes ", SIA "Elpa", Priekules maiznieks, Liepājas mūzikas skolas zvanu korim ,Rucavas sievām, Nīcas etnogrāfijai, Nīcas mūzikas skolas kapelai ,"Saknēm" L.A.I.M.A, Vecpils folkloras ansamblim, “Atštaukām “Vecpils un Liepājas lieliskajiem Sandras un Intas Blumbahas vadītajiem deju kolektīviem .
PALDIES MEISTARIEM ! Mēs visi kopā pretim Latvijas simtgadei, pretim Dziesmu svētkiem , pretī priekam! Jūs visi bijāt lieliski !
Paldies Dainim Ģelzim par pasākuma foto ieskatu.
Ar patiesu cieņu un pateicību
Biedrības “Cerību krasa “
valdes priekšsēdētāja
Ausma Dzintare

pirms 3 gadiem, 2018.04.09 12:37

Liepājā