Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Liepājas kolektīvi XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku gājienā 4

Svētdien, 7. jūlijā, XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku gājienā devās dziedātāji, dejotāji, folkloristi un arī novadu vadītāji.

Liepājas pilsētu svētku gājienā pārstāvēja: Liepājas Bērnu un Jauniešu centra pūtēju orķestris "Liepāja", vokālais ansamblis "Gaismiņa", tautas deju ansamblis "A+G", Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru pārstāvēja sieviešu koris "Aija", jauktie kori "Laiks", "Intis", "Lauma", "Līva" un "Kursa", vīru koris "Dziedonis", jauniešu deju kolektīvs "Kvēle", tautas deju ansamblis "Rucavietis", vidējās paaudzes deju kolektīvi "Vaduguns" un "Kvēle", kā arī senioru deju kopa "Sidrabvilnis" un vokālais ansamblis "Šokolāde", folkloras kopa "Vēlava".

Liepājas Universitāte svētkos piedalījās ar diviem kolektīviem - sieviešu kori "Atbalss" un tautas deju kolektīvu "Banga". Piedalījās arī Liepājas Valsts tehnikuma jauniešu deju kolektīvs "Odziņa", Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas deju kolektīvs "Jumītis", Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jauktais koris, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas jauktais koris.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Liepājnieks

Paldies, ka pieminēti visi dalībnieki!!! Jūs esat negodīgi!

pirms 5 gadiem, 2013.07.11 13:16

Liepājniece

Publisks FUI Ievai Kupšei par publicēto rakstu! Kopš kura laika A+G ir tautas deju ansamblis? Bet Tautas deju ansamblis Vaduguns vispār nav pieminēti! Lūdzu pārbaudīt informāciju pirms to publicēt vismaz 5x! Ceru vismaz uz kļūdu labojumiem.

pirms 5 gadiem, 2013.07.11 14:20

Ieva Kupše

Miniet, ko esam palaiduši garām, tikai priecāsimies, jo bija kolektīvi bez nosaukuma plāksnītes un visus arī nezinām!

pirms 5 gadiem, 2013.07.11 15:41

TDK Vaduguns fane

Ja nezini, ko rakstīt, neraksti neko. Bet bildes foršas.Katrs jau sevi atpazīs.

pirms 5 gadiem, 2013.07.11 16:02

Liepājā