Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Liepājas dzimšanas dienā godina Goda un Gada liepājniekus

Pirmdien, 18. martā, Liepājai aprit 394 gadi un pilsētas dzimšanas dienas svinības sākās ar Gada un Goda liepājnieku sumināšanu Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars".

Pirmdien par veikumu 2018. gadā tika sumināti 15 Gada liepājnieki un Goda liepājnieks. Apbalvojumu par mūža ieguldījumu un titulu "Goda liepājnieks" šogad piešķīra žurnālistam Andžilam Remesam par ilggadēju un kvalitatīvu Liepājas pilsētas iedzīvotāju un ar Liepāju saistītu panākumu sportā, kultūrā un sadzīvē popularizēšanu grāmatās, žurnālos, laikrakstos un citos uzrakstītajos materiālos, informē Liepājas pašvaldība.

Savukārt Apbalvojumu komisijas izveidotajā "Gada liepājnieks 2018" sarakstā bija iekļauts hokejists Rūdolfs Balcers, koncertzāles "Lielais dzintars" mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča, Liepājas Leļļu teātra dibinātājs un ilggadējs vadītājs Rihards Belte, mūzikas skolotāja pirmsskolas izglītības iestādē "Dzintariņš" Aralda Bužere, rotkalis Andris Grebis, Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Nakts patversmes vadītājs Dāvis Grietēns, Kurzemes audžuģimeņu biedrības "Estere" vadītāja Margita Grulle, riteņbraukšanas treneris un sporta skolotājs Kārlis Kandevics, biedrības un komandas "RAVE team" dibinātājs Roberts Klēpis, sertificēts nūjošanas instruktors Imants Ločmelis, Liepājas Universitātes rektore, profesore, vadošā pētniece Dace Markus, sabiedriskās organizācijas "Darmštates Iniciatīva Liepājai" valdes locekle Imanta Moltere, Kultūras pārvaldes projektu vadītājs Ainars Ronis, autosportists Mārtiņš Sesks un SIA "Liepājas Reģionālā slimnīca" ārsts traumatologs-ortopēds Jānis Vozņesenskis.

Liepāja dzimšanas dienu atzīmēs nedēļas garumā ar daudzveidīgām aktivitātēm un pasākumiem, kas norisināsies dažādās pilsētas kultūras un atpūtas vietās.

Nozīmīgs notikums būs 5. Latvijas pasākumu forums, kas pilsētā notiks no 19.−22. martam, pulcējot Liepājā pasākumu industrijas profesionāļus no visas Latvijas. Pasākumu foruma četrās dienās ieplānota plaša programma − notiks darba sesijas pasākumu izstrādes un realizācijas jomās, pasākumu izcilības konference “Kad pasākums kļūst par Notikumu”, “LaPPA kvalitātes zīmes 2019” saņēmēju − pasākumu nozares piegādātāju izziņošanas pasākums, “Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019”, tradicionālā LaPPA “Pasākumu gada balvas” pasniegšanas ceremonija un Pasākumu foruma reģionālā diena.

Nedēļas izskaņā, 22. un 23. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā no pulksten 10.00 līdz pulksten 18.00 notiks izstāde “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”. Izstādē piedalīsies uzņēmēji un akcentējot profesionālās izglītības iespējas reģionā − izglītības iestādes.

Visas nedēļas garumā iedzīvotāji aicināti apmeklēt arī dažādas izstādes: ekspozīciju “Latvijas Pagaidu valdības seši mēneši Liepājā” Liepājas muzejā, Jāņa Vecbrāļa fotoizstādi “Zvaigznes Dzintarā” koncertzālē “Lielais dzintars”, Dzintara Adieņa personālizstādi “Otrā elpa” Liepājas Latviešu biedrības namā u.c.

Tāpat pilsētā notiks daudzi citi aizraujoši pasākumi: Prime Orchestra Simfo šovs “Pasaules hiti” (koncertzālē “Lielais dzintars” 22. martā), Liepājas teātra Starptautiskās teātra dienas koncertuzvedums “Meklējam aktierus” (Liepājas teātrī 23. un 24. martā), grupas “Baritoni” koncerts (Liepājas Olimpiskajā centrā 24. martā), tematiskā ballīte “Casino Royale Party” (restorānā “MO Liepāja” 23. un 24. martā) un daudzi citi pasākumi.

Pievieno komentāru

Liepājā