FOTO: Liepājas centru rotā ar eņģelīšiem

Piektdien, 29. novembrī, gatavojoties Ziemas festivālam, pie Liepājas Universitātes tiek izvietoti eņgelīši.

Portāls novēroja, ka eņģelīšus izvietoja vīri rūķu cepurēs, kā arī Ziemassvētku vecītis.

Sestdien, 30. decembrī, pulksten 17 ikviens tiek aicināts ar savu svecīti vai lukturīti pulcēties pie Rožu laukuma uz pirmās Adventas vainaga sveces iedegšanu. Pasākumu ieskandinās Rīgas Gospelkoris.

Bet svētdien, 1. decembrī, no pulksten 11 Liepājas Latviešu biedrības namā bezmaksas radošajās darbnīcas varēs pagatavot Ziemassvētku dāvanas, apsveikumus, rotājumus un citas interesantas lietas.

Dienas gaitā Rožu laukumā darbosies arī Ziemassvētku tirdziņš.

Pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē notiks koncerts "Ķekatā ļekatā Ziemassvētku vakarā".

No pulksten 15.15 ikviens, kurš vēlas piedalīties ikgadējā masku gājienā, aicināts pulcēties pie bijušā veikala "Māja", Vecā Ostmala 22 . Šogad masku gājienam dots nosaukums "Ziemassvētku krikumi". Katrs masku gājiena dalībnieks aicināts ņemt līdzi gaismas lukturīti.

Bet pulksten 16 klātesošos sveiks Lielmutis Fricis un Lielmute Marta ar savu zilo kaķi. Uz skatuves Rožu laukumā uzstāsies "Liepājas Gulbju dīķa Jazz band", kā arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra jauniešu koris "Reverberācija" un tad lielajā Ziemassvētku eglē iemirdzēsies rotājumi.

Ar lielās Ziemassvētku egles iemirdzēšanos Liepājā sāksies Ziemas festivāls, kas sevī kā lielā rūķa maisā saslēpis daudzus jo daudzus pasākumus, jautrus notikumus un pārsteigumus, kas Liepājā gaidāmi līdz pat februāra beigām.

Pievieno komentāru

Liepājā