FOTO: Liepājas Biznesa inkubatora gada noslēguma pasākumā apbalvo vairākās nominācijās 1

Piektdienas, 28. decembra, pēcpusdienā Liepājas Biznesa inkubatora telpās notika šā gada noslēguma pasākums "Starpsvētku Brunch ar odziņu", kurā satikās inkubatora klienti un draugi, tika pasniegtas gada nominācijas.

Pasākuma sākumā tika kopīgi cepta, būvēta un dekorēta piparkūku kopienas pilsētiņa. Pēc tam sveicienu un pateicības vārdus par veiksmīgi pavadīto gadu teica Liepājas Biznesa Inkubatora vadītājs Gints Reķēns: "Šis gads Magnetic Latvia Liepājas biznesa inkubatoram un klientiem ir bijis ļoti veiksmīgs, vairojot laimi, nodarbināto cilvēku skaitu un apgrozījumu. Vēlos pateikties visiem par ieguldīto darbu un novēlēt veiksmi un neatlaidību nākošajā gadā!".

Ar nelielu aktivitāti viktorīnas veidā pārbaudījām mūsu dalībnieku zināšanas gan par LIAA, gan Liepājas biznesa inkubatoru un tā klientiem, stāsta Liepājas Biznesa inkubatora projektu vadītāja Guna Sprūde. 

Noslēgumā notika Liepājas Biznesa inkubatora Gada nomināciju apbalvošana:
SIA InPass - Draudzīgākais
SIA InPass, Raivis Ekšteins - *Radošākais
SIA RARE Power - Aktīvākais
SIA Wind Shop - Skaļākais
SIA Oviwatch, Dāvis Paipa -  Zinošākais
SIA SLOW - Eksluzīvākais
SIA Dirty Deal Audio – Pieklājīgākais

*Tika noteikts uz vietas pēc aplausu un ovāciju skaļuma. Dalībnieki bija aicināti radoši izpausties un ierasties ar kādu sarkanu akcentu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā