FOTO: Liepājā svinīgi sveic jaunos pedagogus

Trešdien, 7. oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra Spoguļu zālē Liepājas Izglītības pārvalde svinīgi sveica pilsētas jaunos pedagogus.

Šajā mācību gadā Liepājas skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs sākuši strādāt 32 jaunie skolotāji, kas ir nepieredzēti daudz - 16 sākuši darba gaitas skolās, 16 – pirmsskolas izglītības iestādēs. Visvairāk jaunie pedagogi papildinājuši skolu kolektīvus Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā (7), O. Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā (3). Četri pedagogi sākuši strādāt PII “Liepiņa” un PII “Pienenīte”. Jaunie mācībspēki ir būtisks papildinājums gan izglītības iestāžu kolektīviem, gan nozarei kopumā.

Apsveikumus saņēma Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas jaunie pedagogi - Marta Rozentāle, Anda Briljonoka, Alena Eldmane, Gunta Flakse, Vita Vītola-Lapiņa, Gustavs Zālītis un Arnis Trankalis.

Sumināta tika Liepājas Liedaga vidusskolas jaunā pedagoģe Arta Egliņa-Eglīte, Liepājas 3. pamatskolas jaunā skolotāja Agate Manušičeva, Liepājas 7. vidusskolas jaunie skolotāji Ilona Popkova un Linda Djundia Zozuļa. Jāņa Čakstes Liepājas pilsētas 10. viduskolā darbu uzsāka Agnese Māla un Ieva Džeriņa, bet Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā - Maija Ignatova, Dāvis Konopackis un Dmitrijs Maļinovskis.

Sveikti tika arī Madara Bula (PII "Delfīns"), Evija Budiča-Krūmiņa (PII "Kriksītis), Diāna Čakiru un Elīna Lasmane (PII "Kāpēcītis"), Vaida Kupše (PII "Sprīdītis"), Sanda Kastiņa, Madara Priede, Gunta Vintere, Marija Piļipenko (visas PII "Pienenīte"), Ilona Batura (PII "Zīļuks"), Ieva Plostniece, Agnese Tubīna, Ieva Trocka, Ina Kaže (PII "Liepiņa"), Sintija Gerika, Karina Narubina (PII "Saulīte").

Liepājā svinīgie pasākumi par godu Skolotāju dienai šogad notiek ar vadmotīvu “Skola kā kosmoss”, akcentējot izglītības nozīmību un plašumu, jo arī kosmoss tāpat kā zināšanas ir  kaut kas visaptverošs un mazliet noslēpumains, bet skolotājs  - kā jaunatklājējs, kas veicina skolēnos vēlmi atklāt un izpētīt arvien vairāk.

Savukārt ceturtdien, 8. oktobrī, svinīgā pasākumā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē pulcēsies Liepājas pedagogi, lai godinātu titula “Gada skolotājs 2020” ieguvējus – skolotājus, kuri par īpaši nozīmīgu ieguldījumu aizvadītajā gadā guvuši kā kolēģu, tā skolēnu atzinību. Šogad 7 nominācijās kopā izvirzīti 29 pedagogi – 7 pirmsskolas izglītības iestāžu, 22 vispārizglītojošo skolu skolotāji.  Ierasti lielākais kandidātu skaits bija pieteikts nominācijai “Foršākais skolotājs” – 9 skolotāji; arī nominācijās “Par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību” – 7 skolotāji, kā arī  “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem izglītojamiem” – 4 skolotāji.

Pasākumā tradicionāli tiks pasniegtas arī Liepājas pilsētas apbalvojumu izglītībā, ko piešķir  pedagogiem par viņu audzēkņu izciliem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos, valsts un reģiona mēroga konkursos vai sporta sacensībās, izciliem sasniegumiem metodiskā darba attīstīšanā pilsētā, mācību jomu koordinatoru un pilsētas metodiķu profesionālās meistarības paaugstināšanā, kā arī par labās prakses popularizēšanā. Šogad balvas saņems 13 pedagogi un atzinība ir kā  novērtējums viņu  inovatīvai pedagoģiskai darbībai un izglītojamo izcilības sasniegšanai reģiona, valsts un starptautiskajā mērogā.

Pievieno komentāru

Liepājā