FOTO: Liepājā sumina labākos skolotājus

Liepājas Olimpiskajā centrā svinīgā pasākumā tika godināti titula “Gada skolotājs 2020” ieguvēji – skolotāji, kuri par īpaši nozīmīgu ieguldījumu aizvadītajā gadā guvuši kā kolēģu, tā skolēnu atzinību.

Šogad septiņās nominācijās kopā izvirzīti 29 pedagogi – septiņi pirmsskolas izglītības iestāžu, 22 vispārizglītojošo skolu skolotāji, informē Liepājas pašvaldība.

Ierasti lielākais kandidātu skaits bija pieteikts nominācijai “Foršākais skolotājs” – deviņi skolotāji; arī nominācijās “Par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību” – septiņi skolotāji, kā arī “Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem izglītojamiem” – četri skolotāji.

Pasākumā tradicionāli tika pasniegtas arī Liepājas pilsētas apbalvojumu izglītībā, tos šogad saņēma 13 pedagogi. To piešķir skolotājiem par viņu audzēkņu izciliem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos, valsts un reģiona mēroga konkursos vai sporta sacensībās, izciliem sasniegumiem metodiskā darba attīstīšanā pilsētā, mācību jomu koordinatoru un pilsētas metodiķu profesionālās meistarības paaugstināšanā, kā arī par labās prakses popularizēšanā.

Pievieno komentāru

Liepājā