Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Liepājā skolēni piedalās ģenerālmēģinājumā "Gatavojamies #EiropasVēlēšanas2019"

280 tūkstošiem  Latvijas jauniešu * šogad būs iespēja 25. maijā izlemt Eiropas nākotni, piedaloties vēlēšanās un izsakot savu viedokli. Ko domā jaunieši Liepājā?

25. martā Liepājas 7. vidusskolā notika atklātā stunda "Eiropas nākotne" kāda tā būs un kādu to gribam", bet Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolā bija stunda "Eiropas Parlamenta lēmumi Latvijas IZAUGSMEI ".

Stundas laikā skolēni piedalījā balsošanas ĢENERĀLMĒĢINĀJUMĀ. Gatavojamies #EiropasVēlēšanas2019!

Atklātās stundas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas ietvaros. Programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem 70 Latvijas skolās, arī Liepājā, īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Plašāk: http://ttimv.eu/qfSu

* balsstiesīgie Latvijas pilsoņi vecumā no 18-30 gadiem. Avots: Pilsonības un migrācijas pārvalde.

Pievieno komentāru

Liepājā