Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Liepājā godina aktīvos liepājniekus un nevalstiskās organizācijas 1

Otrdien, 3. decembrī, Liepājā svinīgā un sirsnīgā atmosfērā norisinājās NVO un brīvprātīgā darba veicēju godināšanas pasākums, kurā teica paldies aktīvajiem liepājniekiem un nevalstiskajām organizācijām.

Šogad par veiksmīgu darbu nevalstiskajā sektorā tika godinātas piecas organizācijas:
• Latviešu strēlnieku apvienības Liepājas nodaļa - par patriotisma gara uzturēšanu un jauniešu patriotisko audzināšanu;

• Labdarības Fonds Labāka Dzīve Liepājas struktūrvienība "Patvērums ģimenei" - par nesavtīgu atbalstu bērniem un pusaudžiem, un sociālās spriedzes mazināšanu pilsētā;

• Austras biedrība, Liepājas nodaļa - par dziesminieces Austras Pumpures kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un sabiedrības iesaisti tā popularizēšanā;

• Poļu biedrība “Vanda” - par poļu ekonomiskā un kultūrvēsturiskā mantojuma ieguldījuma Liepājā popularizēšanu;

• Liepājas daudzbērnu ģimeņu biedrība “Dēkla” - par ieguldījumu daudzbērnu ģimeņu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Par aktīvu brīvprātīgā darba veikšanu sabiedrības labā un līdzdalības idejas popularizēšanu tika godinātas 26 personas. Liels paldies tika teikts Emīlijai Kažei, Marijai Čabanei, Lindai Martai Gravai, Andrim Bitem, Reginai Smoktijai, Andrim Kalnam, Dacei Liepai, Vairai Rupeikai, Andrim Aleksejevam, Simonai Račai, Ludmilai Radionovai, Ņikitai Rezinovam, Birutai Spiciņai, Līgai Kalniņai, Kasparam Teivānam, Raisai Demeško, Vivitai Jansonei, Jānim Rūcim, Olgai Koževnikovai, Guntaram Jēkabsonam, Montai Terleckai, Artjomam Jermakovam, Taisijai Hristoļubovai, Agijai Kudrēvičai, Tatjanai Daņiļukai, Līgai Rozenšteinai.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Tisk, tisk

Kā uzrunāt/satikt simpātisko jaunkundzi, kura sēž blakus Ansiņa kungam?

pirms 7 mēnešiem, 2019.12.04 23:43

Liepājā