FOTO: Liepājā gara "dzīvā rinda" pēc vakcīnas; pirmie sāk stāvēt pirms sešiem rītā 2

Sestdien, 17. aprīlī, arī pie Liepājas Olimpiskā centra ir izveidojusies gara rinda, jo
Liepājas masu vakcinācijas centrā pēc brīvās rindas principiem ikviens interesents, neatkarīgi no prioritārās grupas, var vakcinēties pret Covid-19.

Portāla "ReKurZeme" aptaujātie cilvēki atklāja, ka rindā pēc vakcīnas pavadīja aptuveni divas stundas.

"Sāku stāvēt rindā pusdeviņos, ēkas otrā pusē. Rinda visu laiku kustējās uz priekšu. Protams, "dzīvās rindas" iespēja bija jāizmanto, jo nevar zināt, kad būs nākamā reize. Man ir pilnīgi vienalga, kura vakcīna, galvenais, ka ir," stāsta Āris Uzars.

"Divas stundas pavadīju rindā, otrā pusē pie baseina sāku stāvēt. Viss bija ātri. Mana motivācija šodien nākt bija, lai ātrāk tiktu pie vakcīnas. Tā ir vienīgā izeja. Ātrāk dabūsim, ātrāk tiksim galā ar vīrusu," uzskata Mārtiņš Poļakovs.

"Šodien man bija ātri, jo bija pieraksts uz konkrētu laiku. Vienīgais gaidīšanas laiks bija 15 minūtes pēc potēšanas. Viss ļoti ātri noritēja. Paldies, ka bija tāda iespēja," priecājas Andrejs Zavaruhins. Viņš piebilst, ka radiniekiem ir īpašs stāvoklis, tāpēc ļoti jāuzmanās no saslimšanas ar Covid-19.

"Mēs ģimenē apspriedām visas nianses un līdz ar to visi ģimenē potējamies. Tā es nebūtu, dzīvotu tālāk, bet negribu apdraudēt savu ģimeni," atklāj Andrejs Zavaruhins.

Pirmais liepājnieks dzīvajā rindā, lai vakcinētos pret Covid-19 šorīt iestājās jau pulksten 5.50. Ņemot vērā sanākušo liepājnieku skaitu, kas ap pulksten 8.00 bija vairāk nekā 100 cilvēki, vakcinācijas process sākās jau plkst.8.15 un līdz pulksten 9.00 bija savakcinēti aptuveni 75 liepājnieki, informē Liepājas pašvaldība.
 
Liepājā veiksmīgi un pēc plāna norit vakcinēšanas process, uz vietas strādā septiņas brigādes. Interesi par vakcinēšanos izrāda visdažādākā vecuma cilvēki – atnākušas gan ģimenes ar bērniem, gan māsas un brāļi, gan jaunieši ar vecākiem, kā arī pusmūža ļaudis.  Cilvēki priecīgā noskaņojumā gaida savu rindas kārtu – daži lasa līdzpaņemtās grāmatas un žurnālus, daži tērzē ar rindā blakusesošajiem, citi vienkārši bauda labo laiku.
 
Brīvajai vakcinācijai Liepājā sestdien bija paredzētas aptuveni 600 AstraZeneca vakcīnas devas un plānots, ka tās arī visas tiks izvakcinētas.

Pulksten 10.15, Liepājā savakcinēti jau 195 cilvēki un rindā stāv aptuveni 285.

Masu vakcinācijas centra Liepājas Olimpiskajā centrā darba laiks šodien ir līdz pulksten 17, vai līdz brīdim, kamēr būs pieejamas vakcīnas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolnieciņš no sidrabbirzs

Paldies Dieviem! Latvijā ir iesākusies masveida vakcinācija. Latvju Dievi ir sadzirdējuši manas lūgšanas. Sentēvu Dievi ir pieņēmuši manus ziedojumus un piepildījuši manas velmes. Latvju Dievi ir devuši iespēju mūsu brašajai tautai uzvarēt kovid-19 (covid-19) krīzi. Pašlaik visā Latvijā darbojas apmēram 862 vakcinācijas kabineti (avots: app.powerbi.com/view?r=eyJrIjoiOTA4ZmM1YTAtNGU0My00NjQ2LTk1MjEtMGUzM2ZmMzcxNGM5IiwidCI6ImRiYzkwMTJkLTYyOGItNDNkNC1iMTkwLThhNzMwZjdlMWU5NiIsImMiOjl9). Patlaban visā Latvijā ir atvērti vairāki liela mēroga vakcinācijas centri. Gan visos vakcinācijas kabinetos, gan šajos vakcinācijas centros jebkurš Latvijas iedzīvotājs var saņemt bezmaksas vakcīnu pret SARS-CoV-2 vīrusu. Sīkāku informāciju par vakcinācijas norisi Latvijas Republikas teritorijā var izlasīt Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā: spkc.gov.lv/lv/jaunums/liela-meroga-vakcinacijas-centri-gatavi-darbam. Šobrīd Latvijas iedzīvotājiem plaši pieejama ir tikai VAXZEVRIA vakcīna, kuru ir izstrādājusi britu-zviedru daudznacionālā farmācijas un biotehnoloģijas līdere AstraZeneca sadarbojoties ar slaveno Oksfordas Universitāti. Šī vakcīna ir droša, laba un ērta. Imunitāte izveidojas triju nedēļu laikā kopš pirmās potes saņemšanas. Otro poti ir jāsaņem divu mēnešu laikā, lai šī vakcīna sasniegtu savu maksimālo efektivitāti. Šī mūsdienīgā un efektīvā vakcīna palīdzēs mūsu tautai un valstij uzveikt neganto kovid-19 (covid-19) sērgu. Pasargāsim sevi, savus tuvos un mīļos! Vakcinēsimies! Uzticamu un pārbaudītu informāciju par vakcinācijas procesu Eiropas Savienības dalībvalstīs var lasīt šeit: vaccination-info.eu/en/covid-19/covid-19-facts. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#drosme #uzdrīkstēšanās #drošība #VAXZEVRIA #vakcinācija #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #imunitāte #Latvija #LatvijasRepublika #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #veiksme #spēks

pirms 27 dienām, 2021.04.19 21:30

ikrs

ja nenāk miegs,var jau no vakara sākt stavet! !...pamuļķie!

pirms 23 dienām, 2021.04.23 08:22

Liepājā