FOTO: Liepājā darbu sāk Vakcinācijas centrs, plānojot sapotēt aptuveni 200 cilvēkus 3

Sestdienas, 3. aprīļa, rītā Liepājas Olimpiskajā centrā pirmos apmeklētājus sagaidīja Liepājas lielais vakcinācijas centrs.

Šodien Vakcinācijas centra pirmajā dienā pierakstā ir 200 cilvēki. Vakcināciju veic "Veselības centra apvienība" un L. Atiķes doktorāts, abi uzvarēja Nacionālā veselības dienesta atlasē. Katrā ir aptuveni simts cilvēki, portālam "Rekurzeme" stāsta Liepājas pašvaldības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova.

E. Tolmačova norāda, ka dienas rīta pusē cilvēki nāk disciplinēti. Iedzīvotāji ierodas ar aptuveni desmit minūšu intervālu.

Vispirms pie ieejas cilvēku pārbauda zemessargi, vai cilvēks ir sarakstā. Pēc tam vestibilā tiek mērīta temperatūra. Tālāk cilvēks dodas Volejbola zālē, kur viņam ir saruna ar ārstu. Pēc vakcinācijas cilvēki uz novērošu pasēž vestibilā.

Līdz pulksten desmitiem pirmajā stundā nebija atnācis viens iedzīvotājs, bet viens atteicās.

"Ņemot vērā, ka valdība nav atvērusi jaunas grupas, nākamā Liepājas Vakcinācijas centra darbība ir plānota 12. aprīlī, kad tiks aicināti seniori vecuma grupā "60+" un pedagogi," piebilst E. Tolmačova.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

popsis

Reāli tautas masas gāž apkārt vakcinācijas centru :)))

pirms 19 dienām, 2021.04.03 17:55

Info

Drīzāk es varētu izpotēt kādu no tām medmāsiņām

pirms 18 dienām, 2021.04.04 08:24

ina

Šīs māsiņas ir tās,kuras ir īpši apmācītas potēt. Vajadzētu visām kādu kursu nolsīt par potēšanu!

pirms 18 dienām, 2021.04.04 17:41

Liepājā