FOTO: Liepājā atvadās no mūziķa Mārtiņa Freimaņa

Liepājas Latviešu biedrības namā šodien, 7. februāra, pēcpusdienā notika atvadīšanās no Mūžībā aizgājušā mūziķa un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa. Viņa draugi un talanta cienītāji mūziķim, kuram šodien apritētu 34. dzimšanas diena, dāvāja daudz, daudz baltu mārtiņrožu.

"Šodien Mārtiņu sazvanīt būtu neiespējami, viņam nemitīgi zvanītu telefons, no malu, malām, skanētu: "Daudz laimes, Mārtiņ, dzimšanas dienā! Šodien mēs viņam nevaram vairs piezvanīt, šodien Tavā dzimšanas dienā Mārtiņ, mēs nevaram Tev piezvanīt, taču gribas kliegt nevis čuksēt, ka Tu biji, ka Dievs tevi dāvāja man, mums visiem. Šodien, 34 gadus pēc savas piedzimšanas, Mārtiņš atgriežas vietā, kur sākās viņa ceļš," sacīja Maija Kalniņa.

Piemiņas pasākumu uzstājās "Putnu balle", Olga Rajecka, grupa "PER" un citi mūziķi. "Mārtiņš paliks atmiņās un savos padarītajos darbos, dziesmās, dzejoļos, ar uzstāšanos uz skatuves, ar "Kaupēnu"," sacīja aktieris Ēriks Vilsons.

Pavisam drīz klajā tiks laista M. Freimaņa labāko dziesmu izlase, informē "Mikrofonu ierakstu" vadītāja Elita Mīlgrāve. Viņa norāda, ka plānots izdot ir arī DVD ar "Tumsas" koncertierakstiem, kā arī tiks dibināts Mārtiņa Freimaņa fonds, kas atbalstīs jaunos mūziķus. 11. martā arēnā "Rīga" notiks liels piemiņas koncerts.

Video skatīt šeit .

Pievieno komentāru

Liepājā