FOTO: Liepājā atklāj Dabas māju 3

Ceturtdien, 27. augustā, Liepājā tika atklāta Dabas māja, kas mājvietu radusi Zirgu salā. Piedāvājam fotoieskatu atklāšanas notikumā.

Dabas māja daļēji atrodas uz Liepājas ezera, un ap to ir izveidota labiekārtota teritorija, tādējādi radīta pamatinfrastruktūra, kurā vienuviet turpmāk iedzīvināt Liepājas ezera un Baltijas jūras dabas izziņas, izpētes un zvejas kultūras mantojuma saglabāšanu un sabiedrības izglītošanu par to.

Ēka ir labi saskatāma gan no piebraucamajiem ceļiem un arī ezera puses, savukārt no iekstelpām pa lielajiem logiem paveras skati uz dabas ainavām un pilsētas panorāmu ar baznīcu torņiem, skursteņiem un citām vertikālēm tālumā.

Dabas māja daļēji novietota uz pāļiem - ar pārkari virs ezera krasta. Ap ēku ir izbūvētas koka laipas, kas vienā pusē izved virs ūdeņiem, bet otrā - ir savienotas ar nelielu pagalmu.

Dabas mājā ir divas izstāžu zāles un telpas diviem birojiem, telpas savieno gaitenis; ir labierīcības un arī neliela noliktava; telpu kopplatība - 130 kvadrātmetri.

Plašāk par Dabas māju lasiet "Kursas Laika" 3. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

sviests

kamēr uzņēmēji mokās ar krīzi tie tukšpauri tik tērē,starp citu vai tur būs arī sabiedriisko atiecību speciālista štata vieta.

pirms 3 mēnešiem, 2020.08.28 18:55

panda

kaldiņš aptītelīgs... diez vai visus cienāja?

pirms 3 mēnešiem, 2020.08.29 10:51

Liepājā