FOTO: Ļaudis steidz atgūt "pazudušo" naudu

Banka "Citadele" otrdien "Latvijas Krājbankas" klientiem sāka izmaksāt valsts garantētos noguldījumus. Arī Liepājas filiālē Kūrmājas prospektā jau no paša rīta pulcējās prāvs skaits laužu, kuri ātrāk vēlējās saņemt savu naudu. Kārtību bankā uzrauga arī vairāki policisti.

Jau ziņojām, ka "Citadele" sola sniegt palīdzību arī tām pašvaldībām, kurās nav šīs bankas filiāļu, informē bankas Korporatīvo komunikāciju daļas vadītāja Ieva Prauliņa.

"Citadele" ir paredzējusi veikt arī izbraukumus uz mazpilsētām, lai apkalpotu klientus.

Tāpēc aicina pašvaldību vadītājus sazināties ar tuvāko bankas "Citadele" filiāli un vienoties par laika plānu, kad nodrošināt bankas izbraukumus.

Savukārt bankas "Citadele" valdes priekšsēdētājs Juris Jākobsons iedzīvotājus lūdza izvērtēt, cik steidzami "Latvijas Krājbankā" noguldītā nauda viņiem ir nepieciešama, jo garantēto noguldījumu izmaksa saskaņā ar likumu notiks 60 gadu.

"Lūdzam neskriet uz filiālēm tos, kam šī nauda nav steidzami vajadzīga," teica Jākobsons un paskaidroja, ka pašlaik vislielākajā izmisumā ir uzņēmumi, kuriem lielākoties nav pat debetkaršu, lai no noguldītajiem līdzekļiem izņemtu kaut 50 latu.

Pievieno komentāru

Liepājā