FOTO: Jaunieši "kafijo" ar politiķiem 1

Ceturtdien, 1. decembrī, Liepājas domē jaunieši un domes deputāti tikās diskusijā "Kafija ar politiķiem".

Tika spriests par uzņēmējdarbības, nodarbinātības, izglītības, kultūras, līdzdalības, vides un pilsētas tēla jautājumiem.

Dažas no jauniešu izvirzītajām problēmām, kuras tika atzītas par nozīmīgām bija Jaunatnes centra darbība. Jaunieši minēja, ka centram būtu nepieciešamas plašākas telpas, kā arī cilvēkresursi, lai veiksmīgi varētu īstenot jaunatnes politiku pilsētā.

Jauniešus uztrauc arī situācija, ka ar labu izglītību, bet bez pieredzes ir grūti atrast darbu, kā arī fakts, ka Liepājas Universitātei ir nepieciešami resursi modernas zinātniskās bāzes izveidošanai, telpu renovācijai, u.c.

Diskusija "Kafija ar politiķiem" tika rīkota biedrības "NEXT" projekta "Skaties tālāk!" laikā, informē tās pārstāvis Vilis Brūveris.

Ideju biedrība ir aizguvusi no Zviedrijas un vairāku gadu garumā veiksmīgi ieviesusi Latvijā. Kopš 2008.gada ir notikušas aptuveni 40 diskusijas "Kafija ar politiķiem" dažādās Latvijas pašvaldībās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Zane G.

Patiesi vērtīgs pasākums. Var klātienē,neformālā gaisotnē iepazīt pašvaldības vadošās personas, novērtēt to ieinteresētību Problēmjautājumu risināšanā un salīdzināt vai viņi redz, dzird to pašu ko sabiedrība. :)

pirms 9 gadiem, 2011.12.01 14:50

Liepājā