FOTO: Jaunā Liepājas dzīvnieku patversme 2

Jau ziņots, ka Liepājā ekspluatācijā pieņemta Liepājas dzīvnieku patversme 14. Novembra bulvārī.

Jaunizveidoto dzīvnieku patversmi paredzēts atvērt nākošā gada februārī, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Piedāvājam foto.

Dzīvnieku patversme 14. Novembra bulvārī  izveidota ēkā, kur savulaik atradās Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) veterinārā laboratorija. Šeit no šā gada aprīļa veikta renovācija pēc SIA „Balex group” projekta; būvdarbu galvenais būvuzņēmējs bija SIA “Āboltiņa būvuzņēmums AG”, kas uzvarēja izsludinātajā konkursā.

Ēkā ir izbūvēts vietējais apkures mezgls ar cieto kurināmo; nodrošināta ūdensapgāde, uzbūvēta vietējā kanalizācijas notekūdeņu savākšanas un bioloģiskās attīrīšanas iekārta. Suņu un kaķu turēšanai ārā ir uzstādīti katrai sugai piemēroti voljeri. Daļēji ir veikta teritorijas labiekārtošana un žoga izbūve.

Vēl ir jāveic patversmes telpu iekārtošana un aprīkojuma iegāde; lai to izdarītu, būs jārīko iepirkumi. Tāpat vēl nepieciešams pieņemt darbiniekus, jānoslēdz līgums ar veterinārārstu par šī speciālista pakalpojumiem.

Ēkas pārbūve veikta par 161 953 latu. Savukārt aprīkojuma iegādei, kā tiek lēsts, būs nepieciešami aptuveni 14 līdz 15 tūkstoši latu.

Dzīvnieku patversme ir izveidota, lai Liepājas pašvaldība pildītu funkciju par klaiņojošo dzīvnieku izolāciju. Taču darbu turpinās arī jau esošais dzīvnieku stacionārs Ezermalas ielā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

mika

joprojām nekā par vetārstiem... un par turēšanas termiņiem. un par to, kas notiks ar suņiem un kaķiem, kuri cietuši cilvēku bezatbildības dēļ, pēc noteiktajām 145 dienām...

pirms 7 gadiem, 2013.11.21 09:47

Liepājā