Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Jaunā Liepājas domes sasaukuma balsojums norit bez aizķeršanās; Agešins pilda solījumu būt opozīcijā

Liepājas domes sēde ar 15  jaunajiem deputātiem 22. jūnijā noritēja pēc koalīcijas noslēgtās vienošanās scenārija. Par Liepājas pašvaldības vadītāju ievēlēts Uldis Sesks. Viņa pirmais vietnieks joprojām būs Gunārs Ansiņš. Viļņa Vitkovska vietā izglītību, sportu un kultūras jomu Liepājā vadīs Atis Deksnis, bet Ģirts Kronbergs rūpēsies par investīcijām un tūrismu. 22. jūnija domes sēdē visi Jāņa Vilnīša komandas biedri balsoja par U. Sesku un vietniekiem - G. Ansiņu, V. Vitkovski un Ģ. Kronbergu.

"Saskaņas" Liepājas līderis Valērijs Agešins īstenoja iepriekš presei teikto - būt opozīcijā. V. Agešins ieteica domē iztikt ar vienu vietnieku un atgādināja, ka J. Vilnīša komanda pērn rosināja atbrīvot no amata Juriju Hadaroviču, kurš pildīja U. Seska vietnieka amatu. V. Agešins atgādināja Vilnīša komandas prasību, ka šāds amats nodokļu maksātājiem dārgi izmakā - aptuveni pusmiljonu eiro četru gadu laikā.

J. Vilnītis norādīja, ka atceras šādu komandas rīcību, taču pamatoja ieteikumu atbrīvoties no J. Hadaroviča amata ar neprasmi piesaistīt investīcijas.

UZZIŅA

Liepājas domē turpmāk strādās 15 deputāti:
Uldis Sesks, Gunārs Ansiņš, Edvīns Striks, Vilnis Vitkovskis, Helvijs Valcis, Māris Verpakovskis, Jānis Vilnītis, Atis Deksnis, Ģirts Kronbergs, Linda Matisone, Gints Ročāns, Valērijs Agešins, Ludmila Rjazanova, Helēna Geriloviča un Pāvels Sereda.

Par vietniekiem ievēlēti:

Vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš (Liepājas partija),

Vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis (LRA),

Vietnieks tūrisma un investīciju piesaistes jautājumos Ģirts Kronbergs (LRA).

Pievieno komentāru

Liepājā