FOTO: Izstādē rāda radošajās nodarbībās paveikto

Pirmdien, 10. augustā, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāles foajē notika "Mākslas pasāžas RADI" audzēkņu zīmējumu izstādes atklāšana. Piedāvājam foto!

Darbi veidoti Liepājas pilsētas pašvaldības Veselības veicināšanas projektu konkursā atbalstītā projekta "Radošās nodarbības" laikā un veltīti veselīga dzīvesveida tēmām, informē studijas vadītāja Ilze Elizabete Rasa.

Projekta noslēguma izstādē apskatāmi dažādi jauniešu veidotie darbi – pašu izdomātas un noformētas veselīgu našķu receptes, plākāti pr veselīgu dzīvesveidu, lielformāta gleznojumi ar devīzi "Esi vesels, esi brīvs" – kā fotogrāfiju fons un lielformāta krāsu darbi, kuri tika veidoti balstoties uz sevis apzināšanos, sajušanu un visu, kas katram individuāli liek justies laimīgam.

Biedrība – radošās pilnveides studija "Mākslas Pasāžā RADI" no 1. jūnija līdz 6. augustam piedāvāja Liepājas jauniešiem veselīgi radošās nodarbības, kas notika reizi nedēļā. Radošajās nodarbībās aicināti tika visi pusaudži, kuri vēlējās piedalīties tematiski radošajās nodarbības, kuru laikā bija iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par veselīgu dzīvesveidu, tika pārrunāts, kā neiekrist akarību lamatās, kā arī kopīgi tika veidoti radoši darbi, ar kuru palīdzību pusaudzis uzrunā pusaudzi par šīm tēmām.

Kopumā radošās nodarbības nodrošinās profilaktisku veselīga dzīvesveida pieņemšanu, veicina viņu zināšanas un prasmes par veselīgu dzīvesveidu un veselīgu uzturu, kā arī veselības veicināšanu kopumā. Radošo nodarbību mērķis - nodrošināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu un veselības veicināšanu kopumā, sniegt zināšanas un veselīga uztura prasmes. Papildus tam neformālā izglītība un lietderīgi pavadītais laiks spēj veidot lielu lomu veselīga dzīvesveida uzturēšanā tieši bērnu un jauniešu vidū.

Pievieno komentāru

Liepājā