FOTO: Izskan kafejnīcas "Kursas Putni" pēdējais koncerts

Pagājušajā sestdienā, 23. aprīlī, izskanēja pēdējais koncerts "Putnu gaisā palaišana" Liepājas kafejnīcā "Kursas Putni", kura beidza pastāvēt.

Pēdējā koncertā piedalījās De Jorans, Ainars Pūpols & pBlues, Edgars Šubrovskis, Laura Bicāne, Aivis Gailītis un Ņikita Kasčenko un citi.

"Mums beidzas līgums, un ir uzradies arī cits interesents, kurš grib šeit saimniekot. Tas ir pēc abpusējas vienošanās. Nekādas sensācijas un konfliktu nav. Cik es zinu, tad līdzīga noskaņa un pasākumi šeit tiks turpināti. Domāju, ka šī aura un vieta Liepājas kartē nepazudīs," "Kursas Laikam" kafejnīcas slēgšanas iemeslus skaidroja saimnieks Artūrs Butāns.

Aizvadītos pastāvēšanas gadus kafejnīcas īpašnieks raksturo kā raibus un krāšņus – kā jau putnu dzīves lidojums. "Kad sāku, es nevarēju iedomāties divas lietas – ka būs tik grūti uzsākt savu uzņēmumu un ka būs tik forši. Tik daudz emociju un negaidītu, labu pavērsienu! Ir visādas lietas, kuras ir paliekošas. Mēs sākām bez naudas, relatīvi sliktā vietā un bez īpašas pieredzes, līdz ar to tas rezultāts, ko sasniedzām, ir vairāk nekā labs."

Pēc kafejnīcas aizvēršanas uzņēmējs plāno atpūsties, lai izvēdinātu galvu. "Lai uzsāktu kaut ko jaunu, vajag ieskrieties un attapties, kas tu esi un kādas ir tavas idejas. Tīri aiz cieņas pret šo vietu."

Pievieno komentāru

Liepājā