FOTO: Ielās dodas Windcut BarberBus 4

Piektdien, 7. jūnijā, pie Liepājas domes tika oficiāli atklāts liepājnieka un uzņēmēja Elgara Rogas radītais Windcut BarberBus.

Tas ir 12 metrus garš autobuss, kurā vīriešiem turpmāk būs iespēja sakopt matus un bārdu. Tajā izveidotas divas bārddziņu darba vietas un īpaša party jeb ballīšu zona, kurā atklāšanas dienā viesus apkalpoja bārmenis. Šai dienā Windcut BarberBus piestāja arī Rožu laukumā, kur ikvienam bija iespēja to aplūkot un vīriešiem bija iespēja sakopt matus un bārdu par īpaši pievilcīgu cenu.

E. Roga pastāsta, ka Windcut BarberBus ir Latvijā pirmā tāda veida mobilā vīriešu frizētava jeb barbershop un jau zināms, ka šovasar tā savus pakalpojumus piedāvās dažādos pasākumos un festivālos. Pirmais no tiem – 8. jūnijā notiekošais pasākums ģimenēm "pieDalies" glempingā "Bārtas krasts". Pēcāk iespaidīgais autobuss būs redzams arī grupas "Prāta Vētra" koncertā Liepājā, kā arī festivālā "Summer Sound".

Plašāk par ideju un tās realizāciju lasiet 13. jūnija "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

hhfh

A. Tad tādēļ Zāļu un Zirņu ielā kliedza , bļāva un gonkoja cauras 3 naktis tie moceklitisti

pirms 2 gadiem, 2019.06.08 06:45

Sencis

Kur mēs dzīvojam ? vai Latvijā ? Angliski laikam "krutāk" izklausās. Cietumā likt tādus valodas kropļotājus-noniecinātājus!

pirms 2 gadiem, 2019.06.08 07:56

Akcents, izdoma, rezultāts !!!

Supper ! Tas ir kaut kas foršs! Iespaidīga izdomāta atklāšana, ļoti laba ideja, noformējums un pirmie iespaidi uzreiz "RESPECT" !! Nu cik nu praktiski un ātri iedzīvosies, to redzēs nākotnē ,bet ideja un tās
realizēšana un pieteikšana sevi - Supper !!! Tāds ,nekur nav! Liepāja mostas un rullē! Bet tie daži,kam vienu nakti gadā taucēja pagulēt, nekas nekaitēs, lai Liepājā atgriežas un kulturāli darbojas jauni cilvēki !! Sakiet paldies,ka Liepājā neatrodas pašlaik visi tie jaunie cilvēki,kas aizbraukuši. Senioru pilsētā aizmirsts jaunības gars un trakums ! Mostaties, ķeriet savus jaunos gadus vēl ai astes !!!

pirms 2 gadiem, 2019.06.08 08:44

Nesaprotu

Jau labu laiku šie Liepājā strādā , ko tagad atklāja?

pirms 2 gadiem, 2019.06.08 14:57

Liepājā