FOTO: Glezno savas izjūtas

Ik ceturtdienu "Mākslas pasāžā Radi" māksliniece Ilze Elizabete Rasa kopā ar Liepājas bērniem glezno, domā, gatavo. "Tās ir mūsu veselīgi radošās nodarbības jauniešiem, kuras finansē Liepājas dome. Šeit ne tikai gleznojam un zīmējam. Nesen gatavojām veselīgo našķi. Mēģinām uzzināt visu par veselīgu dzīvi," stāsta māksliniece.

Nodarbības notiek ik ceturtdienu un aicināti uz tām ir Liepājas bērni un jaunieši. Nodarbības notiks līdz pat jūlija beigām, tā kā interesentiem vēl ir iespēja aiziet. "Tas nekas, ka līdz šim nav nācis. Katra nodarbība ir īpaša un atšķirīga," uzsver I. E. Rasa.

9. jūlijā "Mākslas pasāžā Radi" pirms ieejas kinoteātrī "Balle" bērni gleznoja savas izjūtas pilnā augumā, tiešā šī vārda nozīmē. "Tie ir lielformāta darbi un bērniem ļoti patīk," saka māksliniece. Turpat viņa demonstrē bērnu sagatavotos plakātus pret atkarībām un citus mākslas darbus. Augustā plānota bērnu darbu izstāde. Māksliniece pieļauj, ka tā varētu notikt Liepājas pilsētas domes foajē telpās, kur sarunas jau ievadītas.

Tiem bērniem, kuri vēlas uzmeklēt studijas vadītāju vai uzzināt ko vairāk par iespējām vasarā kādu dienu pavadīt ar otu rokā atliek uzšķir sociālā tīklā “Draugiem.lv” Mākslas pasāža Radi izveidoto lapu. Visā drīzumā sākas “Mazā Marīna”, kad nedēļas garumā jaunie mākslinieki varēs izpausties veselas nedēļas garumā, gan gleznojot, gan veidojot smilšu figūras.

Pievieno komentāru

Liepājā