FOTO: Gacho festivālā "LMT Summer Sound Liepāja 2014" publiku uzkurina vairāk nekā "Pet Shop Boys"

Ar krāšņu grupas "Pet Shop Boys" uzstāšanos Liepājas pludmalē izskanēja festivāla "LMT Summer Sound Liepāja 2014" otrā diena. Tajā gan lielākās apmeklētāju masas pie galvenās skatuves pulcēja Gacho.

Gacho uz LMT skatuves uzstājās pirms festivāla galvenajiem viesiem "Pet Shop Boys" un parāva publiku uz urrā! Tā visu Gacho koncerta laiku burtiski vārījās. Gacho pat savu pielūdzēju straumē devās ar piepūšamo gumijas laivu.

Pusnaktī uz skatuves bija jākāpj galvenajiem viesiem "Pet Shop Boys". Zinot, ka dienu iepriekš uz festivālu neieradās grupa "Naughty Boy", ne vienu vien māca bažas, kā būs ar "Pet Shop Boys". Kāds no skatuves apsardzes darbiniekiem portālam zināja teikt, ka mākslinieki stundu pirms savas uzstāšanās vēl nebija ieradušies. "Pet Shop Boys" uz skatuves kāpa ar desmit minūšu novēlošanos.

Portāls novēroja, ka daži festivāla apmeklētāji jau pēc galveno viesu pirmajām dziesmām pamazām devās prom no skatuves. Grupai neizdevās atraisīt publiku, kā to izdarīja Gacho. Arī tautas uz festivāla galvenajiem viesiem nebija tika daudz. Brīvi varēja nokļūt skatuves pašā priekšā. Publika atraisījās vien uz koncerta pašām beigām, kad izskanēja grupas lielākie grāvēji.

Festivāla otrajā dienā uz lielās skatuves vēl uzstājās Ivo Fomins, kā arī Mykki Blanco.

Tiks papildināts ar video.

Pievieno komentāru

Liepājā