FOTO: Eirodiena Liepājā

Piektdien, tieši desmit gadus pēc referenduma par iestāšanos ES, Liepājā notika Eirodienas pasākums. Iedzīvotāji varēja noskaidrot ļoti konkrētus un specifiskus jautājumus par jaunās valūtas – eiro – ieviešanu.

"Jāsasniedz katrs iedzīvotājs," informācijas kampaņas mērķi norādīja Finanšu ministrijas valsts sekretāre Sanita Bajāre.

Informatīvajā teltī interesenti varēja tikties ar AS "Latvijas pasts", Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pārstāvjiem, lai noskaidrotu, kā pāreja uz eiro ietekmēs viņu sadarbību ar šīm iestādēm. Uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēja arī banku darbinieki, bet ar uzņēmējiem tikās finanšu jomas speciālisti. Jaunās eiro monētas liepājniekiem vēl netika rādītas, tās būs apskatāmas izstādē no 2. decembra līdz 7. janvārim. Šoreiz varēja aplūkot un rokās paturēt citu valstu eiromonētas.

Lai pasākumu padarītu atraktīvāku, dalībnieki varēja piedalīties dažādos konkursos. Piemēram, aizpildot anketu un atbildot uz septiņiem jautājumiem, varēja pretendēt uz produktu grozu 100 eiro vērtībā.

Pievieno komentāru

Liepājā