FOTO: Diskusijā ar Sindiju Vildi un Andri Lanku tiekas Liepājas, Aizputes un Saldus skolēni

11. oktobrī Liepājas Raiņa 6. vidusskolā norisinājās Karjeras nedēļas lielā diskusija "Vadi savu karjeru pats?". Tās laikā uz sarunu tika aicināti divi veiksmīgi uzņēmēji – pasākumu organizatore un pasākumu aģentūras "Bordo" vadītāja Sindija Vilde, kā arī liepājnieks, lielākās valodu skolas un tulkošanas aģentūras Baltijas valstīs "Valodu Vēstniecība" vadītājs Andris Lanka.

Pasākumu atraktīvā veidā vadīja un kā starpnieks starp skolēniem un diskusijas viesiem darbojās fitnesa treneris Dinārs Zāģers. Viņš uzdeva skolēnu interesējošos jautājumus, kuri visi kā viens liecināja – jauniešiem svarīgi noskaidrot, kā veidot savu ceļu veiksmīgas karjeras virzienā. Vidusskolēni centās izzināt veiksmīgo uzņēmēju stāstus un izprast viņu darbības modeli.

Kā atzina Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pārstāve Linda Gruze – diskusija ir viens no veidiem, kā Karjeras nedēļas ietvaros jauniešiem palīdzēt ar karjeras izvēli saistītos jautājumos. Tādēļ svarīgi saprast, kas ir jauniešu lielākās pārdomas un bažas un kā palīdzēt tās kopīgiem spēkiem risināt.

Plašāk par pasākumu lasiet 18. oktobra "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Liepājā