FOTO: Dejas diena ienāk Liepājas Universitātē

30. aprīlī visa pasaule atzīmē Dejas dienu. Tās laikā pirmo reizi pasākumi notiek ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā. Laikā no 27. līdz 29. aprīlim pilsētā notiks dažādi ar deju saistīti pasākumi.
   
Gatavošanās tiem notiek arī Liepājas Universitātā, kur ar Sporta un deju skolotājiem un citiem interesentiem strādā modernās dejas horeogrāfe Olga Žitluhina. Viņas vadībā notiek gatavošanās laikmetīgās dejas izrādei „Es jums saku: dziediet!”, kura notiks pilsētvidē, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.
   
Liepājas Universitātes apakšvirziena Sporta un deju skolotājs direktore Helēna Vecenāne piedalījās laikmetīgās dejas nodarbībās un atzina, ka tas ir svarīgi gan viņai, gan studentiem: „Es vēlreiz pārliecinājos, ka sportu un deju vieno kustība un kustību māksla. Piedalījos, jo uzskatu par privilēģiju praktizēties pie izciliem sava amata meistariem, tādā veidā arī es iegūstu ko jaunu. Apgūstot jaunas kustības, attīstās ne tikai fiziskais ķermenis, bet arī domāšana. To cenšos mācīt arī saviem studentiem.”  
   
Dejas dienu noslēguma koncerts gaidāms 30. aprīlī Liepājas Latviešu biedrības namā.

Pievieno komentāru

Liepājā