FOTO: Atklātas Liepājas Džeza dienas

10. aprīļa vakarā Liepājas Latviešu biedrības namā atklātas Liepājas Džeza dienas ar koncertu "Liepāja mostas džezam", kas veltīts Liepājas 390 gadu jubilejai.

Koncertā klausītājus priecēja gan džeza klasikas un popmūzikas skaņdarbi, gan pianista Ulda Marhilēviča dziesmas popmūzikas un džezroka ritmos.

Šogad Liepājas Džeza dienas ir sarūpējušas džeza mīļotājiem trīs neaizmirstamus koncertus, kas visa aprīļa garumā priecēs klausītājus gan jau ar zināmiem, gan retāk atskaņotiem džeza skaņdarbiem, gan orģinālkompozīcijām un melodiju aranžijām. Džeza dienu otrais koncerts norisināsies 18.aprīlī un tajā klausītājus muzikāli izklaidēs Ieva Kerēvica, savukārt Džeza dienas tiks noslēgtas 24. aprīlī ar dziedātājas Jolantas Gulbes-Paškevičas daiļradi.

Papildus 27.aprīlī pulksten 17.30 radošajā telpā "Ideju bode" ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt saksofonista Toma Rudzinska meistarklasi, kurā mūziķis aicinās uz sarunu par džeza mūziku, kompozīciju, instrumentu spēli un treniņa rutīnu. Esošie un topošie mūziķi aicināti ņemt līdzi savus instrumentus – saksofonu, flautu, klarneti, akustisko ģitāru.

Liepājas Džezu dienu koncertu biļetes ir pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas 7 EUR un 10 EUR. Skolēni, studenti un pensionāri koncerta biļetes var iegādāties ar 15% atlaidi.

Pievieno komentāru

Liepājā