FOTO: Arī vasaras kafejnīcas laikapstākļi nelutina 5

Piedāvājam fotoieskatu Liepājas pludmales vasaras kafejnīcās, kad tās nebūt nebauda "vieglu dzīvi", ņemot vērā vasarai salīdzinoši vēsos laikapstākļus.

Par to piektdien raksta "Kursas Laiks".

Tomēr katrs no četriem pludmales krogiem "Hot Lounge", "Cukurfabrika", "Vēju dārzs" un "Red Sun Buffet" ir atradis savu auditoriju, kas nodrošina minimālo apmeklētāju skaitu laikā, kad saule atpūtniekus nedzen pludmalē.

Gan bārmeņi, gan īpašnieki atzīst, ka saule ir nepieciešama vairāk par visu. Nekas neatsver sauli, ne stils, ne mūzika, ne izdoma.

Kā jau ziņots, situācija var mainīties, jo no sestdienas Latvijā sola karstuma vilni.

Plašāk "Kursas Laikā"!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

atklājums

jā palmas ir ,pietrūkst tikai mērkaķi ,bet acīmredzot tie uzrodas naktīs kad skan tas briesmīgais BUM BUM BUM

pirms 7 gadiem, 2014.07.04 14:11

NEPROT

PIESAISTĪT TAUTU ---TAS NU IR SKAIDRS ,NE JAU AR ALKOHOLA DAUDZVEIDĪBU TO VAR IZDARĪT ,ŅEMT VAJAG PIEMĒRU NO PALANGAS -PIEDĀVĀT PAŠUS GARŠĪGĀKOS SALDĒJUMUS ,LABĀKO KAFIJU ...UN KATRU DIENU SAVU ĒDIENKARTI ,AR ĒDIENIEM ,KAS CITUR NAV

pirms 7 gadiem, 2014.07.04 14:15

ktm

Taisnība, protams, protams. Bet jebkurā gadījumā man nav ne mazākās vēlēšanās iet uz pludmali + 14 grādos un nosalt, lai arī, ko tur dotu ēst vai dzert.

pirms 7 gadiem, 2014.07.04 14:20

mani

neuzrunā bārmeņu tēli ,pārāk neieinteresēti ,lai cilvēkiem būtu ērti ,vajag pieņemt mazliet vecākus ,kas labi izskatās un ir ar interesi---UN PROTAMS PIEDĀVĀJUMS ---SORRY ,LAI SŪKTU ALU NO PLASTMASAS GLĀZES VĒSĀ LAIKĀ ,TUR JĀBŪT MAZLIET DĪVAINAM.....vajag karstu tēju ,karstvīnu ,kaut ko noskaņai vērojot saulrietu...

pirms 7 gadiem, 2014.07.04 15:00

Kukainis glāzē

Bildēs labi redzams cenu salīdzinājums, vienā vietā Mojito kokteilis 3.50eiro citur pa 5eiro!! tā neko atšķirība..!

pirms 7 gadiem, 2014.07.04 15:51

Liepājā