FOTO: Ar gavilēm sagaida Liepājas galvenās Ziemassvētku egles iedegšanu 1

Piektdienas, 30. novembra, vakarā Liepājā, Rožu laukumā, svētku rotā iemirdzējās pilsētas galvenā Ziemassvētku egle, kurai šogad ir jauni dekori.

Pirms egles iedegšanas liepājniekiem  un pilsētas viesiem bija iespēja noskatīties koncertuzvedumu "Kas par traku, tas par traku", ko bija sagatavojis Ditas Balčus teātris "3 māsas". Koncerta izrāde tika izspēlēta ar izcilā latviešu dzejnieka Ojāra Vācieša radīto dzejas tēlu palīdzību.

Ļoti gara rinda bija, lai nofotogrāfētos kopā ar Ziemassvētku vecīti. Kāda mamma atzina, ka viņas puikam tas bija galvenais notikums vakara gaitā. Visapkārt Rožu laukumā varēja izbaudīt īstu Brīnumzemi, piedalīties dažādās aktivitātēs, sasildīties ar karstu tēju un iepirkties tirdziņā.

Kad izrādes laikā brīnumu atslēga tika atrasta, tā tika nodota Liepājas mēra Jāņa Vilnīša rokās. Viņš atgādināja pirmssvētku laikā neaizrauties ar iepirkšanās drudzi, bet gatavot dāvanas no visas sirds.

Tad ar krāšņi iemirdzējās egle. Šogad tai ir jauni dekori un vizuāli tā ir citādāka nekā pērn. Apmeklētāji atzinīgi vērtēja egles noformējumu un steidza pie tās nofotogrāfēties.

Noslēgumā Ziemassvētku melodijas dziedāja grupa "Cits kvartāls".


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā