FOTO: Apbalvo jaunos profesionāļus

Divu gadu jubilejas koncertā Liepājas Valsts tehnikuma vadība sveica tos jauniešus, kas veiksmīgi startējuši konkursā "Jaunais profesionālis 2013" un no Rīga atgriezušies ar godalgotām vietām.

Katru gadu izstāžu kompleksā "Ķīpsala" notiek izstāde "Skola 2013", kur jaunieši var iegūt zināšanas par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs. Pasākuma laikā Valsts Izglītības satura centrs rīkoja konkursu "Jaunais profesionālis 2013", kurā piedalījās arī 15 jaunieši no Liepājas Valsts tehnikuma (LVT), kas startēja astoņos nozaru konkursos.

Deviņi audzēkņi atgriezās ar godalgotām vietām, pārējiem līdz tām pietrūcis vien mazliet, bet iegūtā pieredze ir neatsverama. "Jaunieši bija uzvarētāji jau pirms nokļūšanas Rīgā," uzsver LVT struktūrvienības vadītāja Zaiga Finka. Audzēkņi cītīgi gatavojušies, nežēlojot mācībām arī savu brīvo laiku.

LVT panākumi konkursā "Jaunais profesionālis 2013"
1. vieta Kārlis Šēns – uzņēmējdarbība;
1. vieta Ditke Renholds, Kaspars Gauja – elektropneimatika;
2. vieta Māris Salicks, Madars Jaunarājs-Janvāris – elektropneimatika;
2. vieta Edgars Gusts – metināšana;
3. vieta Ģirts Upmalis – dekoratīvā krāsošana;
3. vieta Ģirts Grasmanis, Helvijs Oļeņins – robotu programmēšana.

Pateicības – Evita Kliša (viesu apkalpošana), Madara Kozlovska (tērpu izgatavošana), Viktorija Sačko (konditorejas izstrādājumu izgatavošana), Mārtiņš Lejnieks un Edgars Budreckis (robotu programmēšana) un Roberts Virkavs (elektroiekārtu instalācija).

Plašāk par to, kā LVT audzēkņiem veicās konkursā, lasiet kādā no nākamajiem "Kursas Laiks" numuriem.

Pievieno komentāru

Liepājā