FOTO: Aizvadīta lasīšanas zibakcija

Šodien, 29. maijā, visā Latvijā pulksten 12 pirmo reizi notika Lasīšanas dienas zibakcija "Latvija lasa", lai veltītu piecpadsmit minūtes kopīgai lasīšanai. Zibakcija ir simbolisks atgādinājums tam, ka lasītprasme ir tieši saistīta ar dzīves kvalitāti un ka tā ir jāpilnveido visa mūža garumā.

Viena no vietām, kur Liepājā notika zibakcija, bija kafejnīca "Darbnīca", kur ieskatījās arī portāls. Lai arī kafejnīcas saimniece bija parūpējusies par grāmatām, sanākušajiem bija līdzi pašiem savas lasāmvielas.

Lai piedalītos Lasīšanas dienā, pirmkārt, katram bija jāizvēlas sava mīļākā grāmata; otrkārt, jāizvēlas lasīšanas vieta; treškārt, jāuzaicina savus draugus un radus uz kopīgu lasīšanu; ceturtkārt, jādalās lasītpriekā šodien, 29. maijā, no pulksten 12 līdz 12.15 no jebkuras vietas Latvijā; piektkārt, ja iespējams, pēc Lasīšanas dienas jāatsūta fotogrāfijas no kopīgas lasīšanas uz e-pastu lasisanasdiena@lu.lv, lai iekļautu to Lasīšanas dienas fotogalerijā un apliecinātu savu līdzdalību pirmajā kopīgajā Lasīšanas dienā Latvijā.

Tie, kas vēlas pavēstīt citiem par savu dalību Lasīšanas dienā sociālajos tīklos, var izmantot mirkļbirku #LatvijaLasa vai publicēt tviterierakstu "Es piedalīšos Lasīšanas dienā 29. maijā pulksten 12. Un Tu? www.atbalsts.lu.lv #LatvijaLasa".

Pievieno komentāru

Liepājā