FOTO: Aicina uz labdarības izstādi

Līdz 20. decembrim Latvijas Sarkanā Krusta telpās Peldu ielā 5 būs apskatāma senioru kluba "Dzirkstele” rokdarbnieču darbu labdarības izstāde, kas veidota ar Liepājas novada fonda un AS "Latvijas valsts meži" atbalstu. Izstāde būs apskatāma katru darba dienu no pulksten 10 līdz 18. Atsevišķus darbus būs iespēja arī iegādāties, ziedojot naudu Liepājas Novada fonda programmai "Atbalsts bērniem ar īpašām vajadzībām”, kas gādā arī par kanisterapijas nodarbībām.

Sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Kurzemes komiteju visu 2013. gadu senioru kluba „Dzirkstele” dāmas un kungi ir aktīvi darbojušies. Ik mēnesi notiek tikšanās ar dažādiem interesantiem cilvēkiem, koncerti un kopīgi pasākumi ar citu Latvijas pilsētu senioru klubiem. Ar AS "Latvijas valsts meži" un Liepājas Novada fonda atbalstu katru nedēļu notiek rokdarbu pulciņa nodarbības un vingrošanas nodarbības kopā ar Liepājas labākajiem fizioterapeitiem.

Rokdarbu pulciņa vadītāja Sandra Audere atzīst, ka bieži vien nodarbība ir veltīta ne tikai adīšanai vai tamborēšanai, bet arī aktīvai komunikācijai par dažādām ikdienas norisēm. Cilvēki saka, ka svarīgs ir ne tikai padarītais darbiņš, bet arī kopā pavadītais laiks, kas ir viena no iespējām iziet no mājas, aprunāties, justies noderīgam.


Pievieno komentāru

Liepājā