FOTO: 3.Ātradīšanas čempionātā triumfē Liepājas J.Čakstes 10. vidusskolas meitenes

Visās trīs vecuma grupās skolēnu konkurencē pirmās vietas ieņēma Liepājas J.Čakstes 10. vidusskolas pārstāves, viņas arī dominēja uzvarētāju trijniekos. Starp laureātēm uz goda pjedestāla arī Liepājas 8. vidusskolas meitenes, tika apbalvotas arī 4. vietas ieguvējas, kuru vidū bija arī adītājas no Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas un A.Kronvalda Durbes vidusskolas. Puiši šogad nepiedalījās.

24. oktobrī Liepājas J.Čakstes 10. vidusskolas telpās notika jau trešais ātradīšanas čempionāts, piedalījās 13 skolas, startēja 62 dalībnieces. Pulksten 12.30 tika atvērtas aploksnes un paziņots, cik valdziņi katrā no vecuma grupām jāuzmet - 15 (6.-7. klašu grupā), 18 (8.-9.kl.), 21 (10.-12.kl.) vai 24 (pieaugušie). Adīšana turpinājās 20 minūtes, paturot prātā, ka viens no vērtēšanas kritērijiem ir kvalitāte.

6.-7. klašu grupā startēja 19 dalībnieces. Šajā vecuma grupā un arī kopvērtējuma labāko rezultātu uzrādīja Sintija Reķe (10.vsk.) - 44 rindiņas. Sintija pēc mājturības olimpiāžu rezultātiem valstī ir labāko desmitniekā, skolotāja Indra Nomeiko. Otrajā vietā palika Anna Paula Mironova (34 rindiņas, 8.vsk.), trešajā - Poļina Aleksejeva (30 r., 8. vidusskola), ceturtajā - Sanita Punga (29 r., DALP 5.vsk.).

8.-9. klašu grupa bija visplašāk pārstāvēta - 46 dalībnieces. Pirmo vietu ieguva Agnija Rupeika (37 r., 10.vsk.), otro Marta Zēzena (36 r., 10.vsk.), trešo - Agate Alianse Skābarde (32 r., 8. vsk.). Ceturto vietu ar vienādu rezultātu - 30 rindiņas - dalīja Anna Lapina no 8. vidusskolas un Kintija Pelcere no A.Kronvalda Durbes vidusskolas. Kintija saņēma arī laikraksta "Kursas Laiks" un portāla Rekurzeme.lv speciālbalvu kā ātrākā adītāja novadnieku konkurencē - bez Liepājas skolām piedalījās arī Durbes vidusskola un A.Spāģa Dunalkas pamatskola. Turklāt šo skolu mājturības skolotājas Māra Ceriņa un Gunda Melvere nenobaidījās startēt pieaugušo konkurencē (tā kā pieaugušo konkurencē startēja četras dalībnieces, apbalvoja tikai 1. vietas ieguvēju - Ilzi Vainovsku, kas uzrādīja rezultātu 43 rindiņas).

10.-12. klašu grupā startēja tikai divas meitenes, no kurām uzvarēja Sintija Veisa (21 r., 10.vsk.).

Balvas sagādāja konkursa atbalstītāji: dziju veikals "Adele”, "Jumavas” grāmatnīca, SIA "Papīrhaus" veikals "Rūtiņa”, veikals "Poga”, salons "Mākslas lāde”.

Pievieno komentāru

Liepājā