Fonteins: Liepājā gar promenādi peld kakas 1

Liepājas domes deputāts un uzņēmējs Stīns Lorenss jeb mūziķis Fonteins izsūtījis atklātu vēstuli pašvaldībai un plašsaziņas līdzekļiem, kurā apgalvo, ka «kakas peld gar promenādi», un pieprasa zaudējumu kompensāciju saistībā ar kanalizācijas problēmām, ko viņam radījusi, viņaprāt, PSIA Liepājas ūdens nolaidība.

Laika posmā no Ziemassvētkiem līdz Jaunajam gadam SIA Fontaine Ent. pārstāvji vairākas reizes sazinājušies ar PSIA Liepājas ūdens, lai informētu par notekūdeņu sistēmas darbības traucējumiem kanalizācijas sistēmā, kas savieno pilsētas kanalizāciju ar SIA Fontaine Ent. piederošajiem īpašumiem Fontaine Royal Hotel, Fontaine Palace un Deli Snack. Taču ūdens un kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanas uzņēmumā norādīts, ka promenāde nav viņu atbildības lokā.

Turpināt viesnīcas darbu, ja no grīdas smeļas kanalizācija, nav bijis iespējams, tāpēc nācies noalgot kādu uzņēmumu no Grobiņas, lai tas atklātu un novērstu radušos problēmu. Tīrot kanalizācijas caurules, kļuvis skaidrs, ka problēma ir pilsētas kanalizācijā, apgalvots vēstulē. S.Lorenss norāda, ka problēma slēpjas caurulēs, kuras, izbūvējot promenādi, it kā esot nomainītas. Tomēr notekūdeņu kolektori esot pilni ar veciem ķieģeļiem, kas drūp un krīt, jo tie ir 100 gadus veci un pilni ar cementu, smiltīm un «vēl velns sazin ko».

Ziemassvētku laikā SIA Fontaine Ent. darbinieki piedalījās problēmas novēršanā. Kopumā algām un par pakalpojumiem iztērēti 1500 Ls, kurus SIA Fontaine Ent. vēlas saņemt no Liepājas Ūdens kā kompensāciju.

S. Lorenss apgalvo arī to, ka kanalizācija brīvi ieplūst Tirdzniecības kanālā. Tāpēc viņš uzskata, ka ir tiesīgs saņemt arī kompensāciju arī par pēdējos trīs gados veiktajiem maksājumiem par kanalizācijas apsaimniekošanu. Pēc sarunas ar Liepājas ūdens darbiniekiem viņš uzzinājis, ka sūkņu stacija, kurai it kā būtu jāsūknē kanalizācija no promenādē esošām būvēm, nedarbojas jau vismaz trīs gadus – līdz ar to visu šo laiku kanalizācijas ūdens nav ticis aizsūknēts, bet gan vienkārši tecējis kanālā.

Šobrīd SIA Liepājas ūdens veic jautājumu noskaidrošanu saistībā ar minētajiem S.Lorenca izteikumiem, db.lv informēja uzņēmumā. Pēc to noskaidrošanas uzņēmums sola komentēt radušos situāciju.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā