Festivālu sensācija – grupa "DAGAMBA" koncertēs Liepājā

Šī gada 10.oktrobrī pulksten 19:00 LOC Rožu zālē ar programmu “Bach goes to Iran” viesosies “Glastonbury” un “Positivus” festivālu sensācija – grupa “DAGAMBA”. Koncertā tiks prezentētas grupas jaunā albuma “Recycled” kompozīcijas.

“Pēc septiņiem galvu reibinošiem koncertiem pasaules nozīmīgākajā mūzikas festivālā “Glastonbury” tomēr jāatzīst, ka nekur nav tik labi, kā mājās. Atgriezušies Latvijā mēs aizvadījām neaizmirstamu koncertu, kuru apmeklēja ap 15 000 klausītāju festivālā “Positivus” un vēlamies šo unikālo sinerģiju, kas rodas tikai ar pašmāju publiku, paturpināt, aizvedot koncertprogrammu gan uz Rīgu, gan uz reģionālajām koncertzālēm,” komentē grupas līderis Valters Pūce.

Grupa “Dagamba” savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.

Grupa «DaGamba» ir specializējusies «crossover» un «fusion» stila mūzikā, taču izmanto netradicionālu instrumentu salikumu – čellu un klavieru skanējums savijas ar Austrumu perkusijām. Grupā muzicē Valters Pūce, Antons Trocjuks, Hamidreza Rahbaralams un Dainis Tenis.

Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīze” kasēs visā Latvijā, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā un internetā.

 
Aigars Kārkliņš
Liepājas Olimpiskais centrs
Kultūras projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Liepājā