Festivāls aicina izbaudīt ielu teātra mākslu

Sestdien, 3. augustā, Liepājā norisināsies 7. Starptautiskais Ielu teātra festivāls "Zeme. Debess. Jūra. 2013".

Šogad Ielu teātra festivāls pirmo reizi norisināsies ne tikai Rožu laukumā, bet arī visas Zivju ielas garumā, ziņo Liepājas Leļļu teātra direktors Rihards Belte.

Festivālā ielu teātra mākslu papildinās Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanās, būs dažādas radošās darbnīcas mazajiem un andelēšanās Zivju ielas tirdziņā.

Sestdien jau no pulksten 14 uz divām skatuvēm Zivju ielā un no pulksten 19 uz galvenās skatuves Rožu laukumā būs sastopami festivāla dalībnieki.

Itālijas mākslinieks Jordi uzstāj, ka ikvienam būs jāpārtrauc savas ikdienas gaitas, lai piedalītos viņa priekšnesumā. Dažādus priekšnesumus rādīs Rīgas Cirks, bet mākslinieks Džefs Hess no ASV pārsteigs ar "gumijas seju". Lietuvu pārstāvēs dzīvās skulptūras un teātris "Pantomīma A", bet no Nīderlandes ieradīsies teātris "Close Act".

Festivāla organizatori – Liepājas Leļļu teātris – skatītājiem piedāvās muzikālu uzvedumu "Vasaras raibumi", bet visas dienas garumā muzicēs Latvijas dziesminieki. Svētkus kuplinās arī Liepājas ģitāristu lielansamblis, kas maršēs pa Zivju ielu un atskaņos mūziku no populārām kinofilmām.

Pievieno komentāru

Liepājā