Festivālā "Via Baltica" notiks retro mūzikas koncerts

Šodien plkst.19 Liepājā, viesnīcas "Promenade Hotel" Hika zālē, notiks festivāla "Via Baltica" retro mūzikas koncerts "Lietuviešu un pasaules mūzikas šedevri", informē festivāla direktore Dace Bluķe.

Koncertā uzstāsies mūziķes no Lietuvas - vijolniece un dziedātāja Marija Nenišķīte kopā ar savu māsu pianisti Janīnu Nenišķīti-Līvensu. Abas mūziķes klausītājiem piedāvās retro mūzikas programmu, kurā skanēs gan 20.gadsimta sākuma lietuviešu autoru B.Dvariona un J.Naujalisa kompozīcijas, gan pasaules mūzikas šedevri - K.Debisī, Ž.Masnē darbi, gan visā pasaulē labi pazīstami šansoni franču valodā.

Festivāls "Via Baltica" no 22.augusta līdz 31.augustam norisinās jau trešo gadu Liepājā un pirmoreiz arī Kuldīgā. Šogad festivāla programmā ir desmit koncerti, Baltijas ceļa vēsturiskajai akcijai veltīta izstāde "Baltijas Brīvības ceļš. 1987-1991", atsevišķs koncerts un mūzikas nodarbības bērnu auditorijai. Klausītājus šogad priecē mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Spānijas un Francijas.


Pievieno komentāru

Liepājā