Festivāla "Staro Rīga 2014" laikā saderinātie jaunieši pēc Liepājas apciemojuma jūtas piederīgi vēju pilsētai

Iveta un Guntars ir jaunais pāris, kas gaismas festivāla „Staro Rīga 2014” laikā Liepājas stendā saderinājās. Kā dāvanu no Liepājas jaunais pāris saņēma uzaicinājumu paviesoties vēju pilsētā un izbaudīt dažādus Liepājas uzņēmēju sagādātus pārsteigumus. Pagājušajā nedēļas nogalē pāris ieradās Liepājā un pēc šeit lieliski pavadītā laika sola noteikti atgriezties, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Iveta un Guntars stāsta, ka nevar pat vārdos aprakstīt tās emocijas, kuras abus pavadījušas šajās brīvdienās Liepājā. „Līdz šim mēs Rīgā atradāmies vienā lielā skrējienā – darbs, mājas, kāzu plānošana. Nebija laika pat apsēsties dīvānā un mierīgā gaisotnē padomāt. Nezinām, vai tā bija Liepājā valdošā aura vai kas cits, bet pirmo reizi pēc ilga laika mums izdevās visas ikdienas rūpes atstāt galvaspilsētā un ļauties atpūtai Liepājā,” stāsta jaunais pāris.

Ivetas un Guntara kāzu datums ir šī gada 1.augusts, un, kā abi smejas, Liepājā pavadīta pirmskāzu medusnedēļas nogale. „Neaprakstāmas sajūtas pārņēma, kad iegājām Europa City Amrita Hotel piedāvātajā prezidenta lukss numuriņā – pasakaini brīvdienu apartamenti, no kuriem nemaz nevēlējāmies doties prom. Uzslavas un paldies visam viesnīcas personālam”.

„Mūsu brīvdienu aktivitātes Liepājā aizsākās ar lieliski organizēto koncertuzvedumu „Es esmu Liepāja” piektdienas vakarā, kas deva pareizo noskaņu visām brīvdienām. Nejutām ne nogurumu, ne steigu, mūs pārpildīja tikai pozitīvas emocijas. Sēžot skatītāju rindās, ar katru priekšnesumu radās sajūta, ka esam piederīgi Liepājai. Kā pasākuma vadītāji izteicās – esam Liepājas skartie. Tas noteikti paliks uz mūžu mūsos, jo tik spilgtas emocijas, kādas radās Liepājā, vēl nebijām jutuši iepriekš nekad (ja nu vienīgi bildinājuma brīdī – piebilst Iveta). Kaut arī Liepājā bijām tikai otro reizi, mums jau ir izveidojušās savas iemīļotas vietas, kuras apmeklējam vēl un vēl. Pie šīm vietām tagad noteikti vēl pieskaitāma kafejnīca „Darbnīca”. Liels paldies uzņēmumam par piedāvāto iespēju būt tik omulīgā vietā, no kuras negribējās iet prom. Ja turpmāk gribēsies nomest ikdienas nastu no pleciem, zināsim, kur tas ir viegli izdarāms,” iespaidos dalās Iveta un Guntars.

Iveta atzīst, ka no Liepājas apmeklējuma ļoti labas atmiņas saistās ar katru apmeklēto vietu: „Man visvairāk atmiņā palicis emocionālais koncertuzvedums, Guntaram – atpūta Liepājas Olimpiskā centra baseina un SPA kompleksā. Ņemot vērā, ka abi pēc horoskopa esam zivis, tad ūdens procedūras vienmēr mums ir lielā cieņā. Liepājas Olimpiskais centrs ar savu piedāvājumu trāpīja tieši desmitniekā. Noteikti spilgtā atmiņā paliks arī Liepājas teātra apmeklējums. Mums abiem patīk ik pa laikam doties uz teātri un ļoti novērtējām iespēju noskatīties Liepājas teātra piedāvāto izrādi „Stavangera”. Kā izteicies izrādes režisors K. Bogomolovs: „Mans mērķis, veidojot iestudējumus, ir provocēt skatītājus – likt viņiem domāt un sajust, nevis sniegt atbildes”. Izrādē tas arī tika sasniegts”.

Lai gan jaunais pāris atzīst, ka šoreiz laika apstākļi Liepājā nav lutinājuši, tas ne brīdi nav traucējis baudīt brīvdienas un Liepājas uzņēmumu sagatavotās dāvanas. Iveta un Guntars stāsta, ka svētdien, kad beidzot uzspīdēja saule, devušies pastaigā pa pilsētas centru, meklējuši dzintarus jūras krastā un ar automašīnu izbraukājuši tās Liepājas daļas, kurās vēl nebija būts.

„Šajās brīvdienās atpūtāmies lieliski, bet tajā pašā laikā mazliet bijām bez spēka, tāpēc nolēmām kokteiļbāra „Red Sun Buffet” sniegto iespēju izbaudīt kokteiļus un mūziku atstāt uz kādu vasaras dienu, kad noteikti dosimies uz Liepāju vēlreiz. Nezinu, vai mēs vēl par kādu pilsētu tā varētu teikt, bet Liepāja noteikti mums ir iekritusi sirdī ar savu šarmu, vēsturi, izskatu, laipnajiem cilvēkiem un dāsnumu,” gandarīti ir Iveta un Guntars.

„Mēs nepagurstot sakām lielu paldies visiem uzņēmumiem, kuri bija tik laipni un atsaucīgi un dāvāja mums tik brīnišķīgas brīvdienas Liepājā – gan viesnīcai Europa City Amrita Hotel par pasakainajiem apartamentiem, kafejnīcai „Darbnīca” par mierīgo un jauko atmosfēru un  fantastisko branču, Liepājas teātrim par iespēju ieskatīties cilvēku dzīvē no dažādiem skatu punktiem, koncertuzveduma organizatoriem par spilgto sajūtu virpuli un emocijām piesātināto koncertu, Liepājas Olimpiskajam centram par iespēju relaksēties SPA un baseinos, savukārt kokteiļbāram „Red Sun Buffet” paldies par to, ka jūs būsiet viens no tiem iemesliem, kāpēc mēs Liepājā atgriezīsimies. Un, protams, paldies Liepājas domei un Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojam par to, ka uzdāvinājāt mums tik ļoti aizraujošas, emocionālas, krāšņas un neaizmirstamas brīvdienas! Bet laikam vislielākais paldies Liepājai par to, ka tu tāda esi, par to, ka proti atdzīvināt, nomierināt un atjaunot garu, dvēseli un pašu cilvēku! Es domāju, ka neviens nebūtu pret, ja mēs tagad ar lepnumu teiktu „Mēs esam Liepāja”!

Pievieno komentāru

Liepājā