Festivāla "LMT Summer Sound" pirmo dienu apmeklējuši aptuveni 15 000 cilvēku; otrajā dienā skaits ievērojami pieaudzis

Festivāla "LMT Summer Sound" pirmo dienu apmeklēja aptuveni 15 000 cilvēku, bet otrās dienas apmeklētāju skaits bija ievērojami lielāks, pateicoties "Jūras Svētku" bezmaksas dienas programmai, informēja "LMT Summer Sound" rīkotāju komandas pārstāve Alise Pabērza.

Ar koncertiem sestdienas vakarā un aktivitātēm līdz pat rīta gaismai ir noslēdzies "LMT Summer Sound" šī gada festivāls, informēja Pabērza.

Otrās dienas foto šeit.

Sestdienas vakara programmu ar koncertu atklāja dziedātājs Markus Riva. Pēc tam notika Liepājā augsti novērtētās grupas "Musiqq" uzstāšanās, tad uz skatuves kāpa šā gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā - Aminata, kura ar savu balsi aizkustināja daudzus festivāla apmeklētājus.

Vakaru uz "LMT" skatuves noslēdza norvēģu duets "Nico&Vinz", kuri ar savu uzstāšanos patīkami pārsteidza publiku un izpildīja savu lielāko hitu "Am I Wrong", informēja Pabērza.

Uz citām "LMT Summer Sound" skatuvēm uzstājās arī daudzas citas Latvijas grupas un mākslinieki - "Astro`n`Out", "Laika Suns", Fēlikss Ķiģelis, "Momend" un citi.

"Red Bull Thre3style" teltī visu nakti pavadīt dejās aicināja pasaules labākie "Red Bull DJ" sacensību dīdžeji. Arī citās deju zonās notika aktīvas dejas līdz pat teritorijas slēgšanai.

"LMT Spotify" skatuvei visu nakti varēja sekot līdzi "LMT Straumes" tiešraidē.

Festivāla dienas programmā norisinājās pirmais krāsu skrējiens Latvijā - Alpina krāsu skrējiens. Savukārt "Cēsu Alus Air Guitar" čempionātā tika noskaidrots labākais gaisa ģitāras meistars - Ilmārs Auziņš, kurš dosies uz Somijas pilsētu Olu, lai pārstāvētu Latviju gaisa ģitāras pasaules čempionātā.

Jau ziņots, ka festivāls "LMT Summer Sound" no 10.jūlija līdz 11.jūlijam norisinājās Liepājā.

Pievieno komentāru

Liepājā