Festivāla "LMT Summer Sound" laikā policija strādās pastiprinātā režīmā

Nedēļas nogalē, 29. un 30. jūlijā, gaidāmajā festivālā "LMT Summer Sound" policija strādās pastiprinātā režīmā, lai pasākuma norises vietā nodrošinātu sabiedrisko kārtību. Policisti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un nepieciešamības gadījumā palīdzēs līdzcilvēkiem, ziņo Valsts policija.

Policija aicina  ikvienu pasākuma apmeklētāju pasargāt sevi, ievērojot dažus būtiskus drošības priekšnoteikumus.

Tā kā festivālu apmeklētāju skaits ir ļoti liels, pūlī bez grūtībām var nozust arī garnadži, kas šādus pasākumus nereti izmanto, lai iedzīvotos uz atpūtnieku rēķina. Tādēļ,policija aicina festivāla apmeklētājus personiski parūpēties par mantu drošību, neatstājot bez uzraudzības somas un citas personīgās mantas.

"Būtiski parūpēties, lai līdzi paņemtās lietas atrastos drošā vietā. Atceries – telts nav seifs! Ja nav iespēju parūpēties par to drošu glabāšanu, aicinām pārliecināties, ka atstātās lietas pieskatīs cilvēks, kam jūs uzticaties vai aicinām izmantot iespēju tās atstāt telšu pilsētiņas mantu glabātuvē," norāda policija.

Festivāla informācijas stendā darbosies pazaudēto un atrasto mantu punkts.  Festivāla organizatori aicina pasākuma laikā atrastās mantas nodot “LMT Summer Sound” informācijas teltī. Tur tās varēs meklēt un atgūt.

Pēc pasākuma norises beigām, festivāla laikā pazaudētās mantas tiks nodotas Valsts policijas Liepājas iecirknim Bāriņu ielā 3, kur īpašnieks tās varēs saņemt atpakaļ, sola "LMT Summer Sound”.

Par satiksmes drošību policija atgādina: "Aicinām būt saprotošiem pret dažādiem satiksmes ierobežojumiem un apgrūtinājumiem. Īpaši jāņem vērā, ka naktī uz ceturtdienu Peldu ielā, Kūrmājas prospektā, Zvejnieku alejā un Sporta ielas izbrauktuvē uz Zvejnieku aleju satiksme tiek slēgta uz visu festivāla norises laiku. Vietējiem iedzīvotājiem, protams, šajos ceļa posmos iebraukt būs ļauts, iepriekš piesakoties uz caurlaidēm."

Pievieno komentāru

Liepājā