Festivālā "Fontaine festival" Liepājā uzstāsies arī leģendārās Latvijas grupas "Jumprava" un "Līvi"

Līdztekus jau izziņotajām mūzikas grupām festivālā "Fontaine festival", kas notiks 9.augustā, 10.augustā un 11.augustā Liepājā, dalību apstiprinājušas arī leģendāras Latvijas grupas.

Liepājā, klubā "Fontaine palace" un tam pieguļošajās ēkās un teritorijā, norisināsies jau astotais "Fontaine festival". Trīs dienu garumā uz piecām skatuvēm kāps vairāk nekā četrdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju gan no Latvijas, gan Vācijas, Zviedrijas, ASV, Gruzijas, Igaunijas, Krievijas, Ungārijas, Izraēlas, Polijas, Somijas un Ukrainas.

Kā īpašs notikums piektdienas vakarā uz "Gypsy camp" skatuves būs grupas "Līvi" koncerts, kaut arī Latvijas roka leģendas vairs nekad neuzstāsies oriģinālsastāvā. 9.augusta koncertā kopā uzstāsies Aivars Brīze, Tomass Kleins, Ainars Virga, Vilnis Krieviņš, Guntars Mucenieks un basģitārists Mārtiņš Burkevics.

Savukārt sestdien, 10.augustā, uz šīs pašas skatuves kāps pašmāju "Jumprava".

Bez jau minētajām mūzikas apvienībām savu dalību festivālā apstiprinājis arī ASV dzimušais blūzmenis Hovards Fišmens, savukārt svētdien, 11.augustā, festivālu noslēgs enerģiskā zviedru rokgrupa "Jack’s rezidence".

Pilna festivāla programma skatāma mājaslapā "fontainefestival.com".


 

Pievieno komentāru

Liepājā