Februārī "Maxima Latvija" veikalos Liepājā saziedoti vairāk nekā 800 eiro – palīdzību saņēmuši 32 mazuļi no Liepājas

Labdarības programmai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” februārī „Maxima Latvija” veikalos Liepājā saziedoti 832,51 eiro un palīdzību saņēmuši 32 mazuļi no Liepājas reģiona. Kopumā visā Latvijā februārī saziedoti 19 101,53 eiro. No saziedotajiem līdzekļiem 16 015,82 eiro saziedoti veikalu ziedojumu kastītēs pie kasēm, 2911,45 eiro – no pārdotajiem AS „Tukuma piens”, AS „Laima” un SIA „Rīgas Piensaimnieks” akcijas produktiem „Maxima Latvija” veikalos, bet 174,26 eiro – īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, kas februārī atradās „Maxima Latvija” veikalā Ogrē, informē SIA „Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.  

Ar labdarības organizācijas Ziedot.lv un reģionālo organizāciju atbalstu februārī palīdzēts kopumā 996 bērniem līdz divu gadu vecumam no maznodrošinātām ģimenēm Rīgā un 28 citās Latvijas pilsētās un ciemos: Rīgā – 86, Rēzeknē – 68, Tukumā – 29, Balvos – 11, Alūksnē – 23, Liepājā – 32, Ezerē – 30, Jelgavā – 84, Smiltenē – 35, Jēkabpilī – 37, Amatā – 21, Viesītē – 60, Limbažos – 48, Madonā – 80, Dagdā – 30, Ugālē – 17, Līvānos – 34, Talsos – 38, Zantē – 26, Koknesē – 22, Saldū – 17, Viļānos – 65, Ventspilī – 53, Cēsīs –  14, Valmierā – 25, Ogrē/Ķegumā – 8, Preiļos – 3 mazuļi. Februārī izsniegti 1252 autiņbiksīšu un 995 piena maisījumu iepakojumi.

„Iepriekšējā mēnesī novērojām izteiktu Latvijas reģionu pilsētu iedzīvotāju atbalstu. Vairākās pilsētās ziedojumi pārsnieguši 500 eiro. Tāpēc vēlamies pateikties visiem ziedotājiem, bet īpaši izcelt Līvānu, Valmieras, Jelgavas, Rēzeknes, Daugavpils, Ventspils, Cēsu, Jūrmalas, Liepājas un Ikšķiles iedzīvotājus par iesaisti šajā programmā,” tā SIA „Maxima Latvija” Zīmola vadītāja Viktorija Gulbe.

„Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv un SIA „Maxima Latvija” organizēta labdarības programma sadarbībā ar reģionālajām organizācijām. Programmas mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātajām ģimenēm līdz divu gadu vecumam. Atbalsts ģimenei un bērnam tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Labdarības programmai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” februārī saziedotie līdzekļi tika pārskaitīti Ziedot.lv fondam, kas ir projekta īstenotāji.

Ziedojumus labdarības programmai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības programmā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima" ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, zefīriem un dzērieniem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma tikai „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājaslapā  (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 90067004 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

Tāpat Latvijas lielākajās pilsētās ir iespējams atstāt ziedojumus īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, palīdzot mazuļiem burtiski nostāties uz kājām (video ar interaktīvo stendu skatāms šeit: http://vimeo.com/113392368). Ziedojumu stends šobrīd atrodas „Maxima Latvija” veikalā Jūrmalā, Talsu šosejā 25, kur veikala apmeklētājiem ir iespēja ziedot trūcīgajām ģimenēm no Jūrmalas. Stends Jūrmalā atradīsies trīs nedēļas, bet tad savu ceļu turpinās uz Jelgavu.

Labdarības programma „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājaslapā www.augosai.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā