Evita Ļaudama: ""Liepājas velo vasara" saliedē vienādi domājošos"

Pirmo reizi par riteņbraukšanas izaicinājuma "Liepājas velo vasara" uzvarētāju kļuva liepājniece Evita Ļaudama, kura bija pirmā sieviešu konkurencē grupā līdz 3000 kilometriem.

"Sajūta ir ļoti laba, bet nebija viegli. Ar meitenēm mums ir sacensības, riteņbraukšanas sezona plus "Liepājas velo vasara" bija gruti savienot, bet patīkami, protams, prieks par uzvaru," pēc saņemtās balvas portālam "Rekurzeme" atzina E. Ļaudama.

Viņa izaicinājumā veica precīzi 3000 kilometrus un visas foto fiksācijas, arī līdz kempingam-viesu namam "Usmas Meķi", kur arī bija jāveic fotofiksācija, aizbrauca ar velosipēdu, ceļā veicot aptuveni 120 kilometrus. "Atpakaļ mani atveda. Ceļš bija smags, uz Kuldīgu ir kalni un lejas, lietus sāka līt. Pašai man tas bija wow, ka ko tādu spēju izdarīt," šovasar velo izaicinājumā piedzīvoto atminas E. Ļaudama.

Liepājniece norāda, ka izaicinājuma sākumā nav bijis mērķis kļūt par uzvarētāju, bet pašās beigās sapratusi, ka var būt pirmā, tāpēc nepadevusies. 

"Tas ir kaut kas fantastisks, "Liepājas velo vasara" ir pasākums, kurš aicina ne tikai liepājniekus, bet arī tuvumā dzīvojošos būt aktīviem, sportot, būt veselīgiem. Paldies Mārtiņam Zālītim, ka viņš uzņemas un to visu dara. "Liepājas velo vasaru" vajag arī turpmāk! Tad, kad viens pats sporto, tas ir sev, bet, kad redzi tādus kā tu, aktīvus cilvēkus, centies viņiem līdzināties, tas palīdz būt vēl aktīvākiem," uzskata liepājniece.

E. Ļaudama ir pārliecināta, ka pareizais vārds, kas raksturo "Liepājas velo vasaru", ir, ka šis izaicinājums saliedē. Tas saliedē vienādi domājošos. "Iegūsti jaunus draugus un paziņas, turklāt saproti, cik daudz ir skaistu vietu, ko redzēt. Ar riteni braucot, tas ir lēnais tūrisms, kur tu brauc un ieraugi - šo vispār ikdienā neesmu redzējis, te ir tāda ēka, tas un tas," ieguvumus, ikdienā pārvietojoties ar velosipēdu, uzskaita E. Ļaudama.

E. Ļaudamai šī bija otrā "Liepājas velo vasara", pirms tam viņa bija dalībniece arī "Liepājas velo ziemā", ko M. Zālītis rīkos arī šoziem. "Mani aizrāva māsa un mans līgavainis Gatis," teic E. Ļaudama. Viņa piebilst, ka liels atbalsts uzvarā bija mazākā meita Evelīna, kura šogad bija jaunākā dalībniece "Liepājas velo vasarā". Evelīna, kurai tagad palika pieci gadi, izaicinājumā veica virs 500 kilometriem.

"Liepājas velo vasara" šovasar notika četru mēnešu garumā. Jau decembrī sāksies "Liepājas velo ziema". 

Pievieno komentāru

Liepājā