Elektrības atslēgumu dēļ Ventspilī bīstama situācija nav izveidojusies; Liepājā slimnīcai norauta daļa jumta

Elektroenerģijas atslēgumu dēļ Ventspilī bīstama situācija nav izveidojusies, - svarīgie infrastruktūras objekti ir nodrošināti ar autonomajiem elektrības ģeneratoriem, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Ventspils daļas komandieris Genādijs Pavlovs.

Ar elektroenerģijas ģeneratoriem ir nodrošināta gan Ziemeļkurzemes Reģionālā slimnīca, gan Kurzemes ūdensapgādes un siltumapgādes uzņēmumi. Arī ostas uzņēmumi, kur tas nepieciešams, turpina darbu ar saviem elektrības ģeneratoriem, bet citi ražošanu ir apturējuši.

Ja neskaita elektroenerģijas atslēgumus, citus būtiskus postījumus vētra Ventspilī nav nodarījusi. Dažviet ir nogāzti koki.

Liepājas Reģionālajā slimnīcā elektroapgādes traucējumi nav novēroti, taču slimnīcas Infekcijas un plaušu slimību nodaļas blokam norauts skārda jumts aptuveni 30 kvadrātmetru platībā, aģentūru LETA informēja Liepājas Reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase. Patlaban ir norobežota slimnīcas piegulošā teritorija, jo vējš līdz galam nav pierimis un atsevišķas jumta seguma daļas varētu tikt norautas vējā.

Kā ziņots, aizvadītajā naktī Latvijai no Kurzemes uz Vidzemi pāri traucās vētra, kas nu pamazām sākusi zaudēt savu spēku. Jaunākais Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra paziņojums liecina, ka Rīgā šorīt saglabāsies dienvidrietumu vējš brāzmās līdz 25 metriem sekundē.

Kopš vakardienas vakara bez elektrības palikusi visa Ventspils, kā arī daļa Kuldīgas un Talsu pilsētas.

Pievieno komentāru

Liepājā