Eksprezidentes padomi liepājniekiem izmaksās 16 tūkstošus latu

Eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas un viņas dzīvesbiedra Imanta Freiberga uzņēmums "VVF Consulting" uzvarējis Liepājas pašvaldības rīkotajā konkursā par pašvaldības īstenotās attīstības politikas analīzi, vēstī domes sabiedrisko attiecību dienests.

"VVF Consulting" piedāvātā kopējā līgumcena ir 16 190 latu. Uzņēmums reģistrēts pagājušā gada jūlijā, tā īpašnieki vienādās daļās ir Vaira Vīķe-Freiberga un Imants Freibergs.
Liepājas domes priekšsēdētāja palīdze Ieva Puka aģentūrai LETA skaidroja, ka Liepājas attīstības politika aptver visdažādākos organizācijas aspektus - personāla politiku, resursu vadības politiku, sadarbības ar NVO veicināšanas politiku un citas politikas jomas, kas attiecas uz iedzīvotāju interešu grupām.
Piedaloties konkursā par tiesībām īstenot Liepājas pašvaldības attīstības politikas analīzi, pretendenta uzdevums bija dot profesionālu un izsmeļošu vērtējumu un konsultācijas par pašvaldības darbības efektivitāti - kā tiek īstenoti un skaidroti pieņemtie lēmumi, kā tiek izmantoti pašvaldības rīcībā esošie resursi. Bija jāvērtē arī pašvaldības darbības efektivitāti ietekmējošie procesi dažādos politikas līmeņos - nacionālā, reģionālā, lokālā.
Ja tiks noslēgts līgums ar Liepājas domi, "VVF Consulting" sniegs atzinumus par Liepājas attīstības stratēģijas efektīvu ieviešanu, dos ieteikumus un uzsvarus komunikācijas plāna izstrādei nozaru attīstības programmu īstenošanai nepieciešamo mērķauditoriju vai sadarbības partneru iesaistīšanai, vērtēs ietekmi uz sociāli ekonomisko attīstību, vērtēs valsts makroekonomikas ietekmi uz pilsētu, analizēs starptautisko (ģeopolitisko) faktoru ietekmi uz Liepājas attīstību.

Pievieno komentāru

Liepājā