Ekonomisko situāciju Liepājā raksturo kā dramatisku

AS "Liepājas papīrs" desmit darbiniekus atlaidusi jau pērn, vēstī uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis. Vilnītis ekonomisko situāciju Liepājā raksturoja kā dramatisku, piebilstot, ka uz katra soļa sastopoties ar uzņēmumu maksātnespēju, parādiem un darbinieku atlaišanu.

"Mēs analizējām situāciju un sapratām, ka ekonomika buksē, ka ir darba vietas, kur trīs cilvēku darbu var padarīt divi. Kolektīvi atlaidām vairākus kurinātājus, kādam cilvēkam bija pienācis pensijas vecums, cits sagrēkojies ar alkoholu darba vietā, cits nepildīja darba uzdevumu," pastāstīja J. Vilnītis. "Tāpēc tuvākajā laikā jaunas atlaišanas nav plānotas."

Vēl pirms gada Vilnītis prognozēja, ka 2008.gadā ražošanas apjomi varētu pieaugt straujāk. To veicinātu ražošanas paplašināšana, jaunu iekārtu uzstādīšana, kā arī iecerētās aktivitātes ārējā tirgū Lietuvā.

Portālā jau rakstījām, ka darbiniekus atlaiž a/s "Lauma Lingerie". Savukārt domes vadība Latvijas radio un TV paudusi optimistisku viedokli, ka pilsētā veidojas jauni uzņēmumi un tajos veidojas jaunas darba vietas nupat likvidēto vietā.

Pievieno komentāru

Liepājā