"Dzīvības koks" rīko tikšanos ar pneimologu Andri Kristonu

Otrdien, 13. septembrī pulksten 17 onkopacientu un viņu tuvinieku atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz tikšanos ar pieredzes bagāto pneimologu Andri Kristonu, lai, rudenim iesākoties, pārrunātu ar plaušu veselību un imūnsistēmas stiprināšanu saistītus jautājumus.

Tikšanās notiks Liepājas Sociālā dienesta mācību klasē E.Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā, informē organizācija ''Dzīvības koks''.

Biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa izveidota 2013. gada septembrī, vadītāja ir Ilze Vainovska (t.28343138). "Dzīvības koks" apvieno bijušos onkopacientus un viņu tuviniekus, kuriem nepieciešams atbalsts vai kas vēlas palīdzēt citiem. Tikšanās notiek katra mēneša otrajā otrdienā Sociālā dienesta mācību klasē.

11. oktobrī tikšanās tēma būs krūšu veselība, jo 15.oktobrī Eiropa atzīmē Krūts veselības dienu. Tai par godu arī Liepājā nedēļas nogalē tiks sarīkots "Rozā lentītes veselības galds", lai veicinātu veselīgākus uztura paradumus un mudinātu uzturā lietot vairāk dārzeņu. Projekts "Rozā lentītes veselības galds" tiek īstenots sadarbībā ar Liepājas valsts tehnikumu un to līdzfinansē Liepājas novada dome.

Pievieno komentāru

Liepājā