Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Dzīvības koks" aicina uz tikšanos; pārrunās arī 10 gadu jubilejas svinības

10. martā pulksten 17 Liepājā, Stendera ielā 5, onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks" aicina savus biedrus un citus interesentus uz ikmēneša tikšanos.

Onkoloģe ķīmijterapeite Zinaida Štara stāstīs par ķīmijterapijas dažādiem aspektiem, scenarterapeite Rita Rozentāle iepazīstinās ar scenarterapiju un tās piedāvātajām iespējām onkopacientiem. Vēlāk pie tējas tases tiks pārrunātas un bildēs skatītas biedrības "Dzīvības koks" 10 gadu jubilejas svinības, kas 30. janvārī notika Rīgā, Latviešu biedrības namā.

Biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās notiek katra mēneša otrajā otrdienā pulksten 17 Stendera ielā 5, Vācu draudzes telpās otrajā stāvā. Biedrība apvieno esošos un bijušos onkopacientus, kā arī viņu tuviniekus vai citus, kam, saskaroties ar diagnozi "vēzis", ir nepieciešams atbalsts vai kuri šo atbalstu var sniegt citiem. Liepājas nodaļa izveidota 2013. gada septembrī, vadītāja ir Ilga Vitāle (t.26710877).

Patiesā cieņā un biedrības vārdā -
Ilze Vainovska

Pievieno komentāru

Liepājā