Dzērumā aizpeld tālu aiz bojām

13.jūlijā ap pulksten 7:45 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Glābšanas dienestā vērsās jaunietis un informēja, ka jūrā peldēties esot devies kāds jaunietis ar virsdrēbēm, kā arī iespējams bijis alkohola reibumā. Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Glābšanas dienesta darbinieki nekavējoties ar laivu devās jūrā, lai glābtu jaunieti, kurš bija aizpeldējis 200 metrus aiz bojām un ar saviem spēkiem atpakaļ vairs netika. Tika izsaukti arī papildspēki – Neatliekamā medicīniskā palīdzība, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests. Līdz ko Pašvaldības policijas Glābšanas dienesta darbinieki iecēla 1994.gadā dzimušo jaunieti laivā, ieradās arī papildspēki. Jaunietis tika nogādāts krastā un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieku aprūpē, taču jaunietis no mediķu palīdzības atteicās. Tā kā jaunietis bija spēcīgā alkohola reibumā, viņš nogādāts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai.

13.jūlijā ap pulksten 19:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Kr.Valdemāra ielā cilvēki esot ievērojuši savu velosipēdu, kurš tika nozagts pirms Jāņiem. Ierodoties notikuma vietā, tika norādīts uz velosipēdu un personu, kura ar to pārvietojas. Iespējamā vainīgā apgalvoja, ka velosipēdu esot iegādājusies no kāda vīrieša. Visas iesaistītās personas nogādātas Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

14.jūlijā ap pulksten 20:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Liepājas pludmalē, iepretim Palangas ielai, atrodoties drēbes, mobilais tālrunis un naudasmaks, taču nevienu cilvēku jūrā neredzot. Nekavējoties ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Tuvāko apkārtni jūrā apsekoja arī Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Glābšanas dienesta darbinieki. Tā kā neviena cilvēka jūrā nevarēja redzēt, tika apskatītas atstātās mantas un noskaidrota persona, kam tās pieder. Sazinoties ar 1990.gadā dzimušā jaunieša vecmammu, tika noskaidrots, ka nozaudēto drēbju īpašnieks pirms neilga brīža esot ieradies mājās. Atstātās mantas nogādātas jaunieša dzīvesvietā.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policija nodrošināja sabiedrisko kārtību festivālā "Summer Sound". Pasākuma norises laikā tika sastādīti 25 administratīvo pārkāpumu protokoli par nepiedienīgu uzvedību, savukārt no pasākuma norises vietas uz Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Īslaicīgās aizturēšanas telpām atskurbšanai nogādātas 5 personas, jo tās atradās tādā reibuma stāvoklī, kas aizkar cilvēku cieņu. Ņemot vērā kuplo festivāla "Summer sound" apmeklētāju skaitu, kopumā Liepājas pilsētas Pašvaldības policija uzskata, ka pasākums ir noritējis veiksmīgi un bez īpašiem starpgadījumiem.


Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš

Pievieno komentāru

Liepājā